Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A telt csajok (és itt nem a...

A telt csajok (és itt nem a jaj plusz 2 kiló van rajtamra gondolok) tényleg annyira taszítanak benneteket fiúk? Undorító, ha valaki duci?

Figyelt kérdés
Persze biztos szebbe gy tökéletes alak, de érdekelne, hogy ti hozzá sem nyúlnátok egy telt csajhoz? Kinézitek az utcán őket?
2009. máj. 13. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
173 cm magas vagyok és 110 kg! A párom imád és k*rvára nem érdekel mások véleménye! Arányosan oszlik el rajtam, nem egy helyen van és szép gömbölyű vagyok.
2009. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Szerintem mindig annyit látnak belöled amennyit megmutatsz.

Idegen emberek a buszon villamoson is ránézésre v.mennyit megtudnak állapítani rólad.

Ha magabiztos vagy és nem csak a külsővel vagy elfoglalva hanem a belső értékeid is értékeled máris meglátszik a kisugárzásodon.

Amugy a férfiak többsége nem a külső tökéleteségre törekednek egy lány eréjeinek vizsgálánál, ha hosszútávra terveznek, hanem sok minden más fontosabb ennél.PÜersze a külső is befolyásoló tényező, de hidd el + 10-20 kg felesleg miatt még nem fognak elítélni.

A normális testalkat szerintem inkább egézség szempontjából fontos, hiszen minden nőt aggasztja a + kg-ok így már lelkileg is beteg lesz.

V.színü azért kérdeztél ilyet mert Te is igényes vagy magadra és kicsi töblet megrémisztett.

Szerintem ne foglalkozz vele egy darabig, minnél jobban fogyni akarsz annál nagyobb a kísértés!

Egyenlöre tedd félre ezt az aggályod utánna sokkal könyebb lesz.

Amugy a 150-160 kg-os 180 cm nők taszítják a férfiakat.

KB 5% aki szereti őket, de álltalába az is azért mert azóta hízott el miotta együtt vannak.

A molett nőket sokan szeretik, senkinek se kellbocsi a közönséges kifejezésemért"szálka a faszába" akin van egy kis fogni való azzal jobban jól lehet lakni,ha már itt járunk.

Persze szép és esztétikus a vékony topmodell alkat, de hosszútávra senkinek nem az az álma hogy ilyen nő legyen a társa aki csak a külsejével van elfoglalva.Az csak az olyan férfiaknak kell akik pont emiatt nem kell egy értelmes normális nőnek.

Szerintem ez így van és ezzel nem bántani akartam a macsokat és pláza cicákat, de az ő életük szinte csak az esztétikáról szól.

Fogad el magad olyannak amilyen vagy, hidd el így is ugyan olyan szép vagy, ha kellemetlenül érzed így magad és beteg vagy csak akkor foglalkozz ilyenekkel, csak azért hogy pár pasi utánad nézzen azért fölösleges tönkreteni magad lelkileg.

Minden jót.

Szia.

2009. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mennyire igazad van, utolsó válaszoló, ilyen értelmes választ ritkán látok itt,... mondjuk most magamba szálltam:),.. komolyan, nem hülyeségből írom,.. lementettem a válaszodat... én is köszönöm:)
2009. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ne foglalkozz az olyanokkal akik külső alapján itélnek.

Az élet egyik igazsága,hogy senki sem tökéletes csak a meglátás tér el.Ezt úgy értem,hgoy valaki tökéletesnek látja magát valaki meg nem.A modell alkat lehet,hogy szexy és egészséges is de be kell látnia az emberiségnek,hgoy nemcsak ilyen emberek élnek és nem csak ezek szépek.

Én 172cm vagyok 90-85 között van a súlyom.

Sajnos én már elkezdtem roncsolni a lelkemet és bárhogy próbálkozom nem sikerül magabiztosnak látszanom és én nagyon félek,hgoy ez miatt elvesztem a kisugárzásomat.

Ezért is fogadd el magad olyannak amilyen vagy mert belőled csak egy van.Ne törődj mint pont egy pláza cica akire rámegy a hatéves fölsője vagy akkora az egész feneke mint egy fél dinnye.Nem érdemlik meg,hgoy figyelj rájuk.És hangsúlyozom nem ér egy pasi se annyit,hgoy tönkretedd magad.Szeresd magad és meglátod boldog leszel.

Mert én hiszem,hgoy valahol élnek olyan emberek akik elfogadnak minket.

Ne feledd lehet bárki bármuilyen szép a belül iszonyatosan ronda mert nem csak a külső teszi igazán érdekessé az embert hanem az amit a belső világából adni tud,meg persze a kisugárzás.Nem véletlenül mondják,hogy "a szem a lélek tükre".

Bárhogy is nézel ki biztos vagyok benne,hogy szép vagy.

Nem kellenek kifogások ehhez csak ez van.

Mindenkire mosolyogj,add önmagad,érezdd jól magad a környezetedben és szabadulj fel.Ha ezek meg vannak hidd el,lesz olyan pasi aki utánad fog nézni.

És csak akkor fogyj le ha végképp nem szereted magad vagy ha úgy érzed ,hogy az egészséged kárára megy.Csakis akkor.

Te is ember vagy neked is jogod van a boldogsághoz.

Igenis vannak olyanok akik így szeretnek mert mindenkinek tetszik valaki.

2010. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!