Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barbi jó csaj? (kérdésed túl...

Barbi jó csaj? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Mármint a Barbi baba. Ha létezne jó csaj lenne?

A kérdést azért tettem fel,mert egy igaző nőnek nem lehetnek ilyen arányai.


2011. dec. 1. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már egyszer bebizonyították. Felnagyították arányaiban a babát normál emberi magasságra és borzasztóan aránytalan volt. Valószerűtlenül vékony derékkal és pálcika karokkal.
2011. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. inkább groteszk lenne. Neten keress rá- ha az arányait emberire nagyítod akkor 2 méter magas 35ös lábú nemtom mily derékbőségű csaj lenne de életképtelen a fizikai testfelépítését illetően
2011. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
de lehetnek ilyen arányai hidd el! amúgy szerintem (lány szemszöggel) jó csaj lenne de gondolom ilyen plázap*csa ,k*rva stb..
2011. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom milyenek lennének az arányai felnagyítva. Csak arra vagyok kíváncsi,hogy úgy tetszene e az embereknek. Mert így baba formájában szerintem nem olyan feltűnő,hogy aránytalan. És szerintem baba formájában sok srácnak bejön:D De vajon élőben is bejönne? Nincs nektek képetek róla,hogy milyen lenne emberben? Nem csináltak ilyet?
2011. dec. 1. 12:54
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Nem igazán van hozzáfűznivalóm, szerintem borzalmas.

2011. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hűű,jó ez a kép nagyon.

Tényleg elég groteszk:D

2011. dec. 1. 13:14
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Groteszk vagy sem,nekem megérne egy lepedőgyűrést...

2011. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
14:28 nem akarlak kiábrándítani, de amit linkeltél csajt, durván Photoshop áldozata.
2011. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet,de nem az a lényeg.Hanem az,hogy ilyen lenne ha létezne igazából Barbie.És bizony én még mindig azt mondom,hogy elvinném egy körre! :)
2011. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szeretnék úúgy kinézni.
2011. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!