Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eltudnám adni? (lent)

Eltudnám adni? (lent)

Figyelt kérdés

Facebookon láttam , hogy többen foglalkoznak olyanokkal, hogy csinálnak pl. süthető gyurmából ékszereket és eladják őket.

Arra gondoltam, hogy festenék textilfestékkel pólókra és eladnám őket. Meg lehetne mintákat választani stb.

Szerintetek eltudnám adni? Körülbelül mennyit "illik" kérni? úgy, hogy a pólót is én veszem hozzá.

16/l


2011. dec. 3. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyiért tudod beszerezni a pólót, és az alapanyagokat?

Mert ez alapján lenne érdemes rászámolni, hogy ne legyen irreális összeg, de még neked is megérje, nyerjél rajta.

Próbáld meg hirdetni, a jelentkezőkből úgyis meglátod, érdemes-e foglalkoznod vele.

2011. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon saját készítésű termékeket árulnak és vásárolnak is. Szerintem ha ide feltöltöd, akkor könnyebben találhatsz vevőt! És sok sikert! :)

2011. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokt!

Pólót kb. 300-400ftért tudok venni.

2011. dec. 3. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!