Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a világos (kék...

Szerintetek a világos (kék zöld szürke) vagy a sötét (barna) szemszín szebb?

Figyelt kérdés

Szerintetek a világos (kék zöld szürke) vagy a sötét (azaz barna) szemszín szebb?


Eddig tartott az ízléssel kapcsolatos rész.


Most pedig a makacs tények:


Magyar nők 80%-át becsülik barna szemünek az antropológusok, míg a magyar férfiaknál a barna szem aránya csak 70%. Értelemszerűen a maradék a kék zöld szürke vagy keverék között oszlik meg.



A barna un. standard szemszín (azaz mezei tucat) elég hatalmas arányban van jelen. Tehát hétköznapibb, kevésbé figyelemfelkeltő azaz kevésbé különleges egy ilyen környezetben. Magyarán statisztikailag sokkal nagyobb eséllyel kapsz/jutsz barna szemű párhoz mint világos szemszínnel rendelkezőhöz.


2011. dec. 6. 16:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem ne legyél már ennyi hülye. Attól hogy valakinek barna szeme van szerinted kevesebb ember vagy mi? Legyél már büszke rá, hogy te nem vagy barna te kivételes ember vagy!!! Úristen, nekem is kék szemem van én is kiválasztott vagyok. Ha ilyen a stílusod az emberek már direkt is veled ellenkező véleményű válaszokat fognak adni.
2011. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tiszta zöld szemem van, és szerintem a barna is nagyon szép tud lenni, főleg, ha valakinek nagy barna szemei vannak *.* Itt egyáltalán nem a gyakoriságon van a hangsúly! Amúgy lényegében nem szemfüggő a dolog. Sokkal fontosabb az ember személyisége és a megjelenése, alakja, arca, mosolya.

Kérdező, a válaszod nagyon buta megnyilvánulás volt, kifejezetten rasszista! Soha nem értettem az ilyen embereket. Jó, legyél megelégedve a saját szemszíneddel, de attól még nem kéne ily módon leszólni másokét!

2011. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ez nem változtat a tényeken, az arányokon azon hogy a barna szemből enyhén szólva túlkínálat van az országban. Túl közönséges azaz tucatszín.
2011. dec. 23. 13:00
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Te meg egy tucathülye vagy. Túltengés van belőletek öld meg magad.
2011. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Másrészt azon sem hogy a harmadik világ népeinek is ilyen a szemszíne. Afrikai feketék, arab világ török népek, indiai világ mongoloid népek benne a kínai világ, dél-amerikaiak D -európaiak és a balkán népei.....
2011. dec. 24. 12:34
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Te még mindig élsz? megmondtam mit kell tenned...
2011. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kék vagy zöld szemed te akkor is egy senki leszel és az emberek utálni fognak (már utálnak!!) téged!!! Minden szemszín szép szerintem!!! És mielőtt megkérdeznéd.nem,..nem barna a szemem..paraszt..-.-"..
2011. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
és gondolom transzi is vagy mert abból van a legkevesebb a világon... biztos ezért vagy úgy elszállva magadtól
2011. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem amiből kevesebb van arra inkább vágyunk.

Ez nem azt jelenti, hogy ne lenne nagyon szép, sőt gyönyörű egy barna vagy fekete szem. Sőt megfelelő arc formához, hajhoz és emberhez más és más illik jobban.


Ezzel együtt vegyünk egy példát.

Arany fémből, esetleg gyémánt kövekből korlátlanul találnánk rögöket, darabokat a folyók partjain, akkor szeretnénk ennyire az aranyat? Azért csak nagyobb az esélye, hogy a ritkára vágyunk. Miért kelendőbbek a szőke lányok? (persze ez sem törvényszerű) Mert a természetes szőke ritkább.

2012. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! muszáj azt hangsúlyozni hogy a cigányoknak meg a majmoknak meg a mittudoménmiknek is barna szemük van??? minek tedted fel a kérdést ha már neked úgy is megvan a véleményed és neked tök mind1 h ki mit ír! ja! és én is jobban szeretem a barna szemet! nem ismerlek de az írásod alapján egy nagyon idegesítő ember lehetsz..és találgatok de szerintem neked nem barna a szemed :D és ha ezt elolvasod gondolkodj és csak aztán írj valami fergetege választ amiben nincsenek benne azok a szavak hogy majom cigány stb.. és lehet hogy nem úgy válaszoltam a kérdésedre ahogy te akartad (szóval nem azt írtam hogy a barna szemszín ronda...)de nekem ez a véleményem..és olyan idegesítő stílusod van... ;) ;)
2013. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!