Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért esik le hamar a műköröm...

Miért esik le hamar a műköröm amit építek?

Figyelt kérdés
Tippes, és sablonos zselés körmöket szoktam építeni, és egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy miért nem nől le rendesen a köröm, hanem lepotyog, vagy fellevegősödik egy idő után ... valaki le tudná írni a menetét? Meg ,hogy mire figyeljek oda, tippes műköröm építése esetén? Zsírtalanítót kell alá rakni ugye?
2011. dec. 9. 20:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem puha miután felépítem...hanem nagyon kemény, és nem igazán lehet hajlítgatni sem. Prep és a primer valamiféle V.I.P-es termék. Mondjuk már használom pár hónapja lehetséges ,hogy esetleg por ment a folyadékba, és emiatt már nem jó? Vagy nem is tudom mire gondoljak már.
2011. dec. 10. 16:35
 12/24 A kérdező kommentje:

Ja és se nem vastag, se nem vékony... Közepeseket szoktam építeni.

Mutatok pár munkám, bár ebből nem sok mindent tudtok leszűrni.

[link]


[link]

2011. dec. 10. 16:41
 13/24 anonim ***** válasza:

rendesen bolyhosítod a körmöt előtte? ha az nincs jól megcsinálva, megette a fene az egészet...:S milyen zselét használsz?

15.29 voltam

2011. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Közepesen sűrű zselét használok, jó minőségű nem olcsó! Hát nem tudom...mindig felbolyhozom jól...,de majd legközelebb fokozottan odafigyelek erre is. Lehet ,hogy ez lenne a hiba? nem tudom!
2011. dec. 10. 17:48
 15/24 anonim ***** válasza:
eleinte én is ezzel szívtam meg, hogy nem volt jól megtisztítva és felbolyhozva..szép volt, csak lepotyogott...
2011. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én néhány dolgot le tudok szűrni a képeidből. Szerintem a zselé kicsit ráfolyt a bőrre, vagy hozzáértél a körömbőrhöz, amikor felvitted. A c ívet nem lehet mindenhol jól látni, tudnál olyan képet is feltenni, amin oldalról is látszik a köröm? Másik pedig a mosolyvonal... Használj körömágyhosszabbítót, és íveltebb legyen a mosolyvonal.

Másik dolog: írtad, hogy feleslegesnek tartod a továbbképzést... Ezt nem igazán értem. Annak a pár vendégnek mindegy milyen körmöt csinálsz? Ők nem érdemlik meg, hogy szép legyen a körmük? Továbbképzés nélkül hogy akarsz jó körmös lenni? Rengeteg mindent segítene, saját tapasztalatból mondom...

Azt nem értem, hogy tipes körömnél mi az, hogy félig bolyhozod a körmöt?

2011. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%

Úristen! Már, ne is haragudj, de, ha szerinted ez a köröm szép, ahogy meg van csinálva, inkább ne csináld, még hobbiszinten sem, vagy először nézz meg néhány tényleg szép körmöt! Ez a köröm még egy kezdőtől is gyengécske szvsz.


A zselé rá van folyva a körömbőrre, és tuti nem jó az előkészítésed sem. Ha nem mész el egy normális technikai tanfolyamra, soha nem fogsz tudni jól építeni.

Csodálkozom az ismerősökön.. ezzel a minőséggel megelégszenek? Ha igen, akkor ne menj továbbképzésre. De kb kizártnak tartom.

2011. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem ennyire azért nem érdemlek leblamálást...nem rég tanultam ezt a szakmát, ti rögtön jó körmösök voltatok, ahogy elkezdtétek? Hát megnéztem volna :)

Azért írtam, hogy feleslegesnek tartom a tovűbbképzést, mert nem szeretnék ezzel foglalkozni, és a legfőbb ok pedig, hogy nincs pénzem rá, nincs újabb 200 ezer forintom! Ezek a képek még nagyon az elején készültek, és nem a legjobb munkáim elhihetitek, de azért raktam fel ezt ,mert a többin fel van tüntetve a nevem, és azt nem szeretném kirakni :) Én csak a szűk baráti rokoni körnek szoktam körmöket csinálni, nekik pedig ez pont megfelelő!

A tippes körömépítésnél, úgy tanultuk, hogy a köröm felét kell felbolyhozni, mi ebben a furcsa? Építettnél pedig az egész körmöt!

2011. dec. 11. 16:08
 19/24 A kérdező kommentje:

Még egy ilyet találtam, ahol nincs rajta a nevem! Ez volt az első köröm amit csináltam a tanfolyam során, szerintem ahhoz képest nem rossz, ezt a tanár is megmondta! Tisztában vagyok vele, hogy terpeszt, és a mosolyvonala sem szép,de mára ezt már másképp csinálom.Kár,hogy a többi képen rajta van a nevem.


[link]

2011. dec. 11. 16:16
 20/24 anonim ***** válasza:
Szia, továbbképzés nélkül sose fogsz javulni... szerintem is azért esik le,mert rányomod a körömágybőrre, nem jó az előkészítés... Azt nem értem hogyha okj-s körmös vagy, akkor ennyire nem tanították meg az előkészítést?
2011. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!