Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok Mi a véleményetek...

Fiúk/Lányok Mi a véleményetek a köldök piercingről? Bejön nektek? Lányok:Ha van, akkor hány évesen csináltattátok, és megbántátok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
én 13 évesen csináltattam és nem bántam meg, szerintem érdemes csináltatni
2011. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20/f nekem nem tetszik. Kiszedve meg ott van egy luk.. csúnya szerintem
2011. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

én általános iskola ballagása után csináltattam, tehát 14 évesen. anya nem mondta hogy na jó menjél csináltass, de azt sem, hogy nem mehetsz, így megcsináltattam. Hazaérve nagyon tetszett neki, bár mondta, hogy elég furcsa, hogy egy idegen dolog van ott. Még ugyanezen a nyáron napoztam kint, volt egy cicám, tetszett neki, hogy csillog és hirtelen elkezdte ráncigálni, be is gyulladt.

Jójó kivettem, hogy meggyógyuljon, be is forrt szépen. 3hónap múlva (kb.) megint kilyukasztottam, mert hiányzott. most 22éves vagyok, és azóta is megvan. egyszerűen nem bírom elképzelni enélkül az életem.

Najó ez kicsit durván hangzik. szóval amikor kiveszem valamiért, akkor ránézek a hasamra, és annyira.. egyszerűen gusztustalan számomra. nagyon megszoktam.:) szóval már 7-8 éve megvan:) és semmi baj nem volt vele:)

2011. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszönöm,hogy válaszoltál.:)
2011. dec. 18. 10:10
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is 14 évesen csináltattam, már 10 éve megvan. Én nem bántam meg, nagyon a "szívemhez" nőtt már ennyi idő alatt. Sőt, amitől sokan félnek: azóta szültem is, de így sem csúnya. semmit nem változott (bár lehet csak szerencsém volt).

Szóval, ha tetszik csináltass nyugodtan :)

24/L

2011. dec. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
már megcsináltattam.most csütörtökön lesz 2 hetes.:)
2011. dec. 19. 17:08
 17/19 anonim ***** válasza:

nem tetszenek az egyszerü tucat piercingek de ha tálálnák hasonlot mint pld ez :


[link]


akkor szivesen csináltatnék. csak találjak mert beleszerettem ebbe :(

2012. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem ez se tetszik egy lányon (20/f) - amit az előző feltett :D
2012. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én 13 éve, 15 évesen csináltattam, és változatlanul imádom. :) Ugyan szülni még nem szültem, remélem vissza tudom utána is rakni majd.
2012. szept. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!