Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért azokat tartjátok szépnek...

Miért azokat tartjátok szépnek, akik nem is azok. Akkor mi a szépség, ki a szép? Képpel, linkkel.

Figyelt kérdés

Itt van ez a kérdés, megmuttatam páromnak a képeket, és mevitattuk, és ennek a lánynak mindenki azt írta, hogy szép.

Pedig nem az, vannak ennél igazán szebb lányok, ő max. csak természetes, fiús az orra, arca, szép a haja, de nem szép, akkor miért látjátok annak?

vagy ha annak látjátok, akkor kik az igazán szép lányok?


nem értem, nem kötekedni akarok, csak tényleg vannak szebb arcú lányok, ennek a lánynak nem szép az arca, megnéznék róla egy normális képet is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


2011. dec. 19. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. Nagyon fiatal

2. A képeken nem látszik normálisan az arca

3. Elég "mű" képek róla. Mind beállított egy sem természetes

4. Nagylányosan akar már most kinézni (vagy legalább is olyan képeket akart magáról készíteni)


A linkelt képeken szereplő lányra nem lehet azt mondani, hogy szép! Inkább azt, hogy természetesek az arcvonásai, de olyan pont amire azt mondanám, hogy húúú, olyan nincs. Kedves kérdező! Teljesen egyetértek veled.

2011. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Mar miert lenne fius az orra? Neked mi a szep kedves kerdezo?
2011. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Minden kép amit kirakott magáról majdnem ugyanabból a szögyből va, kicsit alulnézet, és oldalasan. Ha egy jobb kép lenne róla.....ezek nem jók. De így ez alapján szerintem szép, legalábbis szebb mint átlag.
2011. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

hát erről beszéltem, szebb, mint az átlag??

hát akkor én csodaszép vagyok, ne haragudjatok, egyáltalán nem szebb, mint az átlag, sőt...


na mindegy, most megyek,nem jövök többet, legalább is januárig


csá

2011. dec. 19. 14:58
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, már bocsi de szerintem te féltékeny vagy
2011. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyetertek az utolsoval:P
2012. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!