Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miért tartják...

Mit gondoltok, miért tartják undorítónak a két első felső fogak közötti rést?

Figyelt kérdés
Nekem is van ilyen (akárcsak Madonnának), a pasik szerint szexi. Nem nagy a hézag, csak vagy 2-3 mm.
2011. dec. 19. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

2-3 mm hatalmas rés... Én a helyedben rakatnék fel fogszabályzoót. Amúgy én még egy férfitól sem hallottam, hogy szexi lenne, sőt.

Én párom szerint kifejezetten undorító, pont múltkor mondta a Diesel parfümre reagálva.

2011. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mármint a reklámban látható csajra.
2011. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van rés a fogaim között, kb 1 vagy max másfél mm. Én utálom. De pasi eddig még nem panaszkodott rá az elmúlt 13 év alatt (27 vagyok). Pedig mondhatni ragadnak rám. Szerintem nincs a réssel semmi baj. Ez olyasmi, mint mellméret. Ha valóban szeret, vagy érdekled, akkor nem csinál ügyet egy ilyen apró "szépséghibából".
2011. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem 5-6 mm van

Eddig még senki nem mondta hogy undoritó,sőt.

Én ezért biztos hogy nem tetetek fogszabályzót,24 évesen végképp nem.

2011. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5-6 mm??????? Biztos jól mérted?
2011. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az én földrajztanáromnak is kb. fél cm távolság volt közte.
2011. dec. 19. 14:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Madonnának ez az egyik híres szexepilje, állítólag az ilyen fogak (no meg a felső ajak feletti anyajegy, pici szemölcs) arra utal, hogy a tulajdonosa, viselője nem ellenkezik, ha a férfi orális élvezetek okozására kéri, sőt, szívesen is csinálja.
2011. dec. 19. 14:41
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Na ja, biztos hatalmas az összefüggés... de te tudod. xD

Önmagában nem tartom undorítónak a dolgot, de elég hülyén fest, és igenis ront a mosolyon. De hát nem az én döntésem, ha neked így is megfelel, akkor jó.

Viszont amint eszel valamit, és megragad a fogad között... na az már undorító. :D

2011. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4/8 -as vagyok

igen,jól mértem

Engem nem zavar,nem ragad meg a kaja se közte,pasikat se zavarta sosem.

Nem ettől leszek csúnya vagy szép.

2011. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem aki szép, az néhány mm-es réssel a foga között is szép. Tündéri tud lenni pl, amikor egy szoborszerű lány elmosolyogja magát és nem tökéletesek a fogai. Nem szexis, inkább aranyos.

http://www.youtube.com/watch?v=MmCmEV-yJbk


Madonna meg nem szép, de ez csak az én véleményem.

2011. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!