Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szőrtelenítési "módról"?

Figyelt kérdés
fiú vagyok és sajnos szőrös a fenekem. nem is inkább dús, inkább hosszú szőrszálak.azt godnoltam, hogy házilag tartós megoldást jelentene (persze nem véglegesen) ha leégetném a szőrt, csak ez azt hiszem érthető, hogy nem a legbiztonságosabb módszer. mi erről a vélemény illetve házilag, egyedül(!), hogy tudnám szőrteleníteni?esetleg házi cukorgyanta megérné szerintetek?a fájdalom nem számít minden módszer érdekelne. (múltkor odáig eljutottam,hogy harapófogóval húztam ki őket, de ez meglehetősen aprólékos munka, nem szeretnék ezzel órákat p*cs*lni:))
2011. dec. 20. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én borotválom,javaslom neked is,egyszerűbb mint bármi más.
2011. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de attól erősödik, meg borostás lesz
2011. dec. 21. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer mindentől borostás lesz,mert bármivel szeded le úgyis előbb-utóbb nőni kezd.Nekem amúgy is nagyon erős,ezért nem zavar az erősödés. Előző voltam.
2011. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a gyantát mondanám, de előtte fertőtleníts és púderezd be, úgy könnyebb.
2011. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!