Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok,...

Vannak még olyan lányok, akiket abszolút nem foglalkoztat a mellméretük és semmi esetre sem szeretnének nagy melleket?

Figyelt kérdés

Nekem az alkatomhoz képest átlagos melleim vannak (160 cm,48kg,75/B),de megőrülnék,ha ettől nagyobbak lennének!!


Kifejezetten csúnyának tartom a nagy melleket és szerintem iszonyú kényelmetlenek lehetnek sportolásnál.Az meg kész horror lehet,ha lógnak!


Sohasem érdekelt,hogy a férfiak egy részének a nagy mellek tetszenek,és semmit sem változtatnék az én kicsi,feszes,kerek melleimen!

Tényleg nem értem,hogy a nők 99%-a miért szeretne nagyobb melleket...



2011. dec. 23. 12:48
1 2
 1/16 LadyLee ***** válasza:
82%

A 75B nem kicsi. Így nyilván nem érzed át a kismellű nők kálváriáját, mert te nem vagy az. De azért nem nehéz belegondolni, hogy tényleg rossz lehet annak, akinek A-s, sőt, még az A-st sem tölti ki. Elvégre is ez a nőiesség szimbolúma és teljesen érthető, ha a kismellű nőknek komplexusai vannak. Pláne, hogy a pasik jelentős része egy hatalmas nagy farok, és simán képesek 1-2 apró megjegyzéssel aláásni egy nő önbizalmát - néha nem is direkt.


Az, hogy ezt nem "érted" az csak azt tükrözi, hogy teljességgel hiányzik belőled az empátia.


(Én sem vagyok kismellű, sőt - 85C)

2011. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Na azért ilyen messzemenő következtetéseket ne vonj le,hogy hiányzik belőlem az empátia,mert nem ismersz!!


Ismerek én olyan tényleg kis mellű nőt,aki ennek ellenére igenis gyönyörű és férje is van!Tehát a szépség nem a mellmérettől függ.

2011. dec. 23. 13:08
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább a forma a fontos,mint a méret...

Egyébként úgy érzem,hogy akkor sem lennék elkeseredve,ha A-s melleim lennének. :)

2011. dec. 23. 13:11
 4/16 LadyLee ***** válasza:
100%

"Ismerek én olyan tényleg kis mellű nőt,aki ennek ellenére igenis gyönyörű és férje is van!Tehát a szépség nem a mellmérettől függ."


Ezt senki nem állította, hogy attól függne. Csak azt, hogy bizony sok olyan inger és behatás éri az embert manapság, ami szerint egy nőnek bizony legyen melle. És ha valakinek történetesen tényleg nagyon kicsit, akkor az érthető, hogy nála önbizalom- és önértékelési problémákat okozhat. Persze ez nem törvényszerű, vannak, akik teljesen jól viselik. Ez olyan, mint a túlsúly. Manapság a csapból is az folyik, hogy nem vagy ember, ha egészséges testsúlyod van, csak a gebeség a normális. Így érthető, hogy számos túlsúlyos embernek borzalmas önbizalom problémája van. De vannak olyanok is, akik ennek ellenére teljesen meg vannak elégedve magukkal. Ennyi. Én csak azt akartam mondani, hogy abszolút érthető a dolog.


De tényleg nem értem, hogy te mit értetlenkedsz. Örülj, hogy neked nincs kis melled és kész.

2011. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és épp tegnap kaptam egy szemét megjegyzést egy férfitól,hogy rajtam nincs mit fogni,de tényleg nem esett rosszul,mert nem érdekel a mellméretem.Sőt,még vissza is vágtam neki nevetve,hogy "még szerencse"! :DD
2011. dec. 23. 13:15
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt is nem egyszer tapasztaltam már,hogy tőlem nagyobb mellű nők nyavajognak,hogy kicsi a mellük...A médiában is az megy,hogy a teljesen normális mellű nők még nagyobbakat csináltatnak.
2011. dec. 23. 13:24
 7/16 anonim ***** válasza:

"semmit sem változtatnék semmit sem változtatnék az én kicsi,feszes,kerek melleimen! "

Ha a 15 kg fogyásomat nem sínylették volna meg a melleim (90D-ről 80C-re), és feszes, kerek lenne, akkor lehet, hogy engem sem foglalkoztatna annyira, (mondjuk a seggem jobban foglalkoztat, az is összement)

Ennyire egyszerű, nem tudhatod, mi van mögötte.

2011. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem 80A a mellem. a magasságomhoz és a súlyomhoz képest elég kicsi, rendszeresen poénkodok azon, mikor reggel öltözködök, hogy jöhet a push up, felveszem a melleimet. diszkréten tömött melltartót hordok. nekem pont elég az, ami van, szép a formája és bár nem nagy, kényelmes hordani, a párom is szereti. sok fiú barátom van és mind azt mondja, hogy igazából a nők fetisizálják a melleket. ők is megbámulják azt, akinek nagy van és kipakolja, de abszolút nem számít a párválasztásnál. nyilván van, aki a bögyösekre bukik, de van, aki a szőkékre, dagikra, pálcikákra, stb. de alapvetően nem a mell mérete számít, sőt, egy kisebb, de formás mell még jobb is. ez a nők mániája nekem elhiheted.

egy barátnőmnek sincs nagy melle, de egyikőnk sem akar nagyobbat. mell tekintetében helyén van az önértékelésünk.

2011. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a suliban megkaptam a csúfneveket a kicsi cicijeim miatt, mert 13 évesen nem voltak hatalmas dudáim; nem tehetek róla, hogy nekem 15 évesen kezdtek nőni, bár bevallom, most is csak A-s kosarú melltartót hordok. Szerencsére az a társaság, ami most vesz körül, nem olyan retardált, hogy a külsőségek alapján csúfoljon bárkit is. Én nagyon örülök annak, hogy kicsik, ugyanis vékony vagyok, és idiótán néznék ki hatalmas mellekkel, ráadásul így a sportban sem zavar :)

20l

2011. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sosem érdekelt a mellem, sőt nagynak tartom!

75B-s (azaz mellbőségem 88cm) és pont jó, bár sokszor még nagynak is tartom, eszemben sincs nagyobb mellet! A nagy mell csúnya, kövérít és öregít.


Én inkább a magasságommal vagyok elégedetlen. 165cm vagyok és 53kg, de jobb lenne ezerszer, ha lennék 170cm :)

2011. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!