Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tom, h sokan beszólnak majd,...

Tom, h sokan beszólnak majd, de engem akkor is foglalkoztat ez a probléma. Szal az a baj, h vh olyan csúnyák a kezeim. Nagyon látszanak az ereim, volt 1 szemölcsöm is és most szégyenlem őket. Mivel szépíthetném?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ereket nem lehet eltuntetni. Szepitsd ugy kezedet, hogy mindig legyen kormod szepen kimanikurozve. Korom formaja legyen hangszinbe a kezed formajaval. zlegyen mindig puha, ude, hasznalj gumikesztyut takaritaskor, mosogataskor. Vedd kezeidet. Amugy hogy erek eltunjenek, csak feltoltes hasznalna. Nem olcso mulatsag, es nem is olyan egyszeru.
2010. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is átlátszanak az erek a kezemen, sőt a karom belső részén is. Most már megtanultam élni vele. (egyébként az arisztokratákat azért nevezik kékvérűeknek, mert átütöttek az erek a kezeiken :D... szval azzal vigasztalom magam, hogy arisztokrata vagyok :D).
2010. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!