Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Fiuk! Hogy lehet egy...

Lányok! Fiuk! Hogy lehet egy fiúnak, nőies teste?! , ugyanis nagyon foglalkoztat, mert nekem az van, , van másnak is ilyen? Kérlek írjatok 17/F

Figyelt kérdés
Van egy weboldalam amin vannak képek, sőt még youtubra videót is tettem fel, mutattam a barátaimnak akik nem akarták elhinni hogy ott egy fiú(én)táncol-ok,.. növesztem is a hajam,már elég hosszú , de még nem annyira, azt tervezem hogy jövő nyáron , lányként fogok kimenni a városba.. Akit érdekel, az írjon, annak odaadhatom a képeket,videókat.. és ne nézzetek le vagy szóljatok le elég nekem is, hogy ilyen vagyok ...
2011. szept. 2. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
köszönöm hogy megosztottad velem-velünk ezt a roppant fontos dolgot. most már boldogan halok meg, hogy tudom egyel több lány futkos fütykössel az utcán a városba...
2011. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mondjuk ha feltolnál képeket vagy azokat a videókat -.-...
2011. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mai nap hülye kérdése is megvolt



az 1 dolog hogy nem egy férfias tested van de még rá is teszel egy lapáttal

2011. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
[link] rajzaim, meg én vagyok rajtuk ..
2011. szept. 2. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:
És neked abban mi a jó, hogy lányként mész ki az utcára?! MEg úgy amúgy is WTF? 19L
2011. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és tik a helyemben mit csinálnátok? ha tik is olyan lennétek mint én, nem tudok hízni se , 4 éve a magasságom167cm sulyom50kg , voltam depressziós is , nagyon lassan a 2 barátom(lányok) , ébresztettek fel , hogy nincs miért aggódni.. így is lett , elfogadnak amilyen vagyok,elmondtam nekik azt is hogy biszex vagyok, kiakadtak? vagy megköveztek ? nem!! én is ember vagyok, mint más, én nem viselkedek úgy , hogy elítélek valakit. nem ugy mint más...
2011. szept. 2. 23:46
 8/12 anonim ***** válasza:
AKKORA KAMU, hogy csupa nagy betűvel kellett írni.
2011. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

képek alapján tényleg transzszexuális lehetsz

szar ügy, de ahogy látom te jól érzed magad a bőrödben nem lesz könnyű életed de ha így elfogadnak a barátaid annak azért örülhetsz

2011. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a rozsaszin pólót eltekintve, a többi férfi ruha,az a fekete is!,

Nem mondtam hogy most holnaptól már nőként fogok öltözni, dolgozni, járni meg stb,, nekem csak azt tetszik hogy nő is lehetek,anélkül hogy most átoperáltatnám magam, ezt nem fogom megcsinálni,nemszívesen adnám ki a videómat, mert látom nemmindenki olyan aki ezt megérti, esetleg elfogadja, egy régi osztálytársam nem hitte el először hogy egy fiú táncol ott, azt meg végképp hogy én vagyok az, de nem zavarta, megkérdezte hezitáló módon hogy nem vagyok e meleg, én még csak azt mondtam hogy bi, és írtam neki hogy holnap teszek fel még egyet, amelyre ő azt válaszolta hogy nagyon várja... legtöbben nem így gondolkodnának, vannak lányoknak meleg barátjuk, ugyan miért ? mert egy férfi,esetleg a pasijuk egy igazi férfi!, nem tudna várni a próbafülke mellett, megbeszélni a problémákat, tanácsokat adni, vagy éppen azt hallgatni hogy mit vegyen fel, akkor mit csinál egy férfi? nem csoda ha ezt írják ki a nők, - miért nincs egy megértő pasim? miért ilyen bunkó? miért nem mondja ki hogy szeret?,,, és NE NÖVESSZ MÁR HOSSZÚ HAJAT KÉRELK!!!!!! -- ugyan miért ? te viseled majd ? és egyébként nem illik nekem a rövid. Gondolkodjatok el olyan dolgon amin más megy át , vagy más, mert ha te egy szitkozódó, lealacsonyító, sértő ,megjegyzéseket teszel,nemcsak nekem hanem másoknak is, akkor te sem vagy jobb, még én különb vagyok nálad,

2011. szept. 3. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!