Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csunyanak erzem magam. Nagyon...

Csunyanak erzem magam. Nagyon elegedetlen vagyok. Bar anyukam azt mondja szep vagyok, de tudom, h csak azert mondja mert a lanya vagyok. Hogy tudnam ezt kideriteni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Én most 16 vagyok, és pár éve (13-15évesen) én is ezzel a gonddal küzködtem, de már tudom, hogy csak az önbizalmam volt nulla. Anyukám nekem is azt mondta, hogy szép vagyok, akkor én sem hittem neki. Volt már barátod? Az nagyot lendíthet az önbizalmadon.:D

Ha úgy érzed, tényleg csúnya vagy, és szép akarsz lenni, akkor változz meg. Külsőre. Kezdj el új ruhákban járni, legyen egy saját stílusod, ami illik hozzád. Vágass egy új frizurát, vagy kezdd el másképp hordani a hajadat. Sportolj, hogy a tested is tökéletes legyen. Ha eddig nem sminkeltél, próbáldd ki, lehethogy sminkben jobban tetszel magadnak. Persze belül mindig maradj ugyanaz.:)

2009. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kisugárzás fontosabb a szépségnél.:)
2009. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld elfogadni magad olyannak amilyen vagy. Vigasztalás képpen mondom, hogy mindenkinek vannak ilyen "jaj de csúnya vagyok" időszakai :) Elmúlik majd. Sok szerencsét :)
2009. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj ki a városba, ahol a legtöbb ember van, és nézd meg őket. Mit látsz? Szépek?? Igen..lehet, hogy van akire aztmondod hogy milyen gyönyörű meg ilyenek..de ha végignézel a nagytöbbségen rájössz, hogy nem is vagy te olyan csunya, csak beképzeled, sőt másokhoz képest igenis szép vagy. Küldhetsz nekem magadról egy képet és én őszintén elmondom a véleményemet, azt is ha szeretnéd hogy min kellene picit változtani.
2009. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van valami szép, és csúnya is

tehát benned is van ami szép, arra kell rájönnöd, hogy mik ezek és azokat kiemelni, az előnytelenebb oldaladat nem mutogatni, vagy szóval annyira nem kiemelni

2009. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én régebben mindig idegeskedtem az miatt, hogy az emberek mit gondolnak rólam, és ezért sokszor nem is tudtam úgy elereszteni magam, mint ahogy kellett volna. Pedig egyáltalán nem vagyok ronda, csak van egy kis pocakom, de tényleg kicsi, és nem vagyok olyan szálkás, mint a mostani srácok, és ez miatt volt az a hülyeség, hogy egy kicsit feszengtem ez miatt. és elég furcsa, hogy egy srác ezen görcsöl, de szerintem ők is csinálnak ilyen, maximum nem vallják be. A hiúság azt hiszem:) Bár volt benne önbizalom hiány is, de ma már lesz@rom, hogy mit gondolnak nagyrészt, és csak annak a véleményére adok, akit kedvelek. Szóval beszéld meg magaddal, és ne gondolj mindig arra, hogy csúnyának tartod magad, vagy, hogy nem vagy tökéletes, mert senki sem az, és nem csak te görcsölsz ez miatt, de lépj ki az ő táborukból, és fel a fejjel:)

20/F

2009. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket irtatok..De sminkelem is magam, meg divatosan is öltözködöm, mindenkinek tetszenek a ruhaim, es kerdezik, hogy hol vettem öket..szoval nincs olyan nagy baj.csak...
2009. máj. 21. 19:04
 8/8 anonim válasza:
képet pls!
2010. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!