Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden 16 éves elégedetlen a...

Minden 16 éves elégedetlen a külsejével?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és a környezetem szerint jól nézek ki. Egyszer belenézek a tükörbe és úgy érzem igazuk van :D, de később csomó dolog miatt nem tetszik magamnak (hol a bőröm, hol a szemöldököm, a hajam, még az orrom is, pedig az végképp nem nagy). Szóval vajon van valami módja, hogy jobbnak lássam magam?
2009. aug. 3. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő. A legtöbb ember nincs teljesen megelégedve a külsejével.

Én úgy szoktam önbizalmnat növelni, hogy összeírom mit tartok szépnek magamon. Vagy ha nagyon szomorú vagyok, akkor a tükör elé állok és megmagyarázom magamnak, hogy mi is a szép rajtam. Jó lelbeszélgetünk, utána mindig magabiztosabbnak érzem magam. :D

Esetleg járj olyan helyekre, ahol tudsz új emberekkel ismerkedni, a sikerélmény is önbizalmat ad.

2009. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a környezeted szerint jól nézel ki, az a fontos! Akkor biztos hogy úgy van.

Az ember,főleg fiatalon,mindig kritikusabb saját magával szemben.

A tükör pedig felnagyítja a pici hibákat is, főleg ha erős a világítás, pl fürdőben:)

L18

L18

2009. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi, 2szer írtam alá
2009. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megbocsátok :D Nekem egyébként főleg a tükör előtt nincs bajom a fürdőben, inkább a nyílvános helyeken ahol van tükör, érdekes :)
2009. aug. 3. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

egy lány kell neked, akivel nagyon boldog leszel.


amég nem jöttem össze a mostani barátommal, addig velem is ez volt. mára megváltozott :)

2009. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az meg azért lehet mert nyilvános helyeken még több embernek "kell" tetszeni:)

Szerintem nem feltétlen csaj a megoldás, csak egy kis önbizalom-tréning:)

L18

L18:)-ez már direkt volt:)

2009. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
lol:D kb velem is ez van (15/L) mindenki mondja hogy jó, szép vagy, csinos vagy, jó ez, jó az, néha belenézek a tükörbe, lesek, aztán mondom jó igazuk van :D később meg elkezdek magyarázni magamba hogy kurvä szar a hajam, g*cirossz eza nadrág.. stb:D:D
2009. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel. A hormonok.Igy kezdesz felnoni , aztan egy ido utan kialakul.
2009. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

16 vagyok én is.. és igen. Sajnos én is elégedetlen vagyok a külsőmmel:) Sőt sokszor őrületbe kergetem az embereket az önkritikámmal..

Amúgy furi.. a fürdőszobánkban a tükörben mindig szépnek látom magam.. máshol meg abszolút nem:D Tudnak valamit..:D

L16

2009. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!