Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki/rossz, hogy olcsóbb...

Ciki/rossz, hogy olcsóbb termékeket vásárolok?

Figyelt kérdés

Általában a DM-ben veszek testápolót, tusfürdőt (Balea), betétet (saját márka), és ha le vannak akciózva a termékek.

Van, hogy a 100-asból is veszek sampont (Lorin), balzsamot, betétet. TESCO-ban is tesztelem az olcsóbb, saját márkás termékeket. Leginkább azt nézem, mi olcsó/mi van akcióban.


2011. dec. 25. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egyaltalan nem rossz.En is igy vasarolok.Lattam egy müsort a nemeteknel,pl. a Hofer-i kozmetika,ruhak,söt meg az olcso elelmiszer marka mögött,hires cegek bujkalnak.
2011. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezeket úgysem látja más rajtad szóval nem ciki, meg ha büdös lennél, meg véres lenne a nadrágod az lenne ciki
2011. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csak én a 100-asos tusfürdőkkel vigyáznék. Nem egyszer fogtam ki olyat, ami romlott volt, büdös volt, csomós volt, egyszóval bleee...


A Baleás tusfürdők is 200 forint körül vannak, és tuti jók. Vagy a Müller saját márkája, azt hiszem Aveo a nevem. 250 forintért vettem a tusfürdőmet.

2011. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem lehetnél igényesebb is önmagadra annál, hogy olcsó szarokkal kenegeted a bőröd. Kozmetikumból csak olyat veszek, ami nem tartalmaz kőolajszármazékokat. És ezek sajnos nem túl olcsóak.

Nekem azért nem mindegy, hogy mit kenek magamra, hiszen a testemről, az egészségemről van szó. Hozzátenném, hogy nem vagyok gazdag, de ezek a kozmetikumok tovább is tartanak, mint az olcsó teszkós szarok, és jelentős különbség van a minőségükben.

2011. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A rossmannos Isana cuccok is jók (testápoló, tusfürdő) és árban sem vészesek.
2011. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért veszek olcsóbb termékeket mert nem tesztelték őket állatokon. és az is jó ha magyar a cég például a Lorin, vgy a Fresia ami betéteket gyárt, de azért próbálok minél zöldebb termékeket vásárolni.
2011. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt az olcsobb termékek megvásrlását úgy kell felfogni, hogy ha párszáz forintal olcsobban tudod megvenni akor, annyi marad másra nem ciki
2012. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia Nem neked a ciki hanem aki leszól emiatt,mert nem tudsz drága jobb minöségü terméket venni.Nyilván te is vennél magadnak drága termékeket ha meg tehetnéd.Én is igényesebb lennék ha tehetném.Pl:Nekem is van,Lorin Samponom,Tusfürdőm.A sampon nincs tele kondicionálóval olajokkal,hanem sima sampon ami tisztit de puha a festett hajam tőle,a tusfürdő kicsit higabb de fürdőszivaccsal kiküszöbőlheted ez is jó nagy habot csinál mindjárt sporoltál.Nyilván nem mindenki fürdik igy de jó szerintem.Ja és ez az egy tusfürdő amitől nem viszkettem.Nem biztos hogy a drágább a jobb.Szóval ne szégyeld nem ciki,pláne ebbe a mai világba,amikor sokszor alig van mit enni.Jó hogy nem kencékre költöd inkább kajára.
2012. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!