Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szebb? Hogy...

Hogyan legyek szebb? Hogy találjam meg a stílusom? Mi állna jól?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha segítenétek. Alacsony vagyok (155) és vékony is. Mellem is alig van. És elegem van abból, hogy mindenki 9 évesnek néz 14 létemre. Szeretnék kicsit változni, hogy talán idősebbnek nézzek ki. De igazából félek, hogy talán nem állna jól ez meg az, ezért szeretném a Ti segítségeteket kérni. A rockos stílus nagyon bejön, nem beszélve arról, hogy odavagyok a rock-ért, pl: Led Zeppelin, Eric Clapton, Janis Joplin, Guns N' Roses... De nem szeretnék "sátán" sem lenni, tehát nem szeretnék minden nap feketében, halálfejekkel megjelenni. Viszont akarok változni. Aki esetleg tudna segíteni, írjon egy privit, ha kell képet is küldök (aki csak a képért ír, az inkább ne is írjon).
2011. dec. 27. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldheted és segítek is:)
2011. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet. :)
2011. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jöhet a kép, próbálok segíteni, én is ilyen zenéket szeretek, és ilyen volt a stílusom a te korodan.

23/L

2011. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nem küldessz képet akkor tényleg nem tudunk segíteni!!!:'(
2011. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy magassarkú csizma kellene:)Esetleg olyan,ami kopog...vagy magasabb talpú cipő...Néha hordj szoknyát,harisnyával,inggel...
2011. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én divattervező vagyok. Tudok segíteni priviben. Egy kép kell és adok tanácsokat stílusodnak-
2013. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!