Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan ruhákat hordok, ami...

Olyan ruhákat hordok, ami éppen divatos, de olyat is ami nem. Mindenféle stílust "ötvözök". Hogy találjam meg az igazi stílusom? 16/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs stílusod.

18/f

2011. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
-.-éppen ez az, hogy meg szeretném találni
2011. szept. 21. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Ennyi idősen az embernek még nincs kiforrott személyisége, és így nem is lehet stílusa. Majd megtalálod magad.
2011. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített, hogy elkezdtem polyvore-on szetteket készíteni.
2011. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Ami nincs, azt hogy találod meg?
2011. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt akarattal nem lehet. 16 évesen az átlagnak nincs kiforrott személyisége. a többség felveszi a rib@nc stílust: miniruhák, magassarkúk, LV hamisítvány táskák stb. a másik vonal a kissé trógerebb.

19 éves vagyok, én megtaláltam a stílusom, de mégis rohadtul kedvfüggő az, hogy épp mit veszek fel. ha ahhoz van kedvem trógerkedem, ha ahhoz pics.áskodom. ennyi :)

2011. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is hordtam mindenféle ruhákat és stílust. aztán igyekeztem elkerülni a "tömegcuccokat". aztán lemásoltam egy barátnőm alapcuccát, de nem egészítettem ki. ezt meguntam. ezalatt tetszett a kedvenc énekesnőm stílusa. elkezdtem nézegetni, hogy mit visel, és lemásoltam pár dolgot, pl a nyakkendőt és a bakancsot. közben figyelek hogy mi áll jól nekem, és hogy mi tetszik.

színek, minták, fazonok. felfedezem hogy hol lehet olyan ruhákat venni ami tetszik. és így formálom.

2011. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg többféle stílust. egyszer legyél csajosabb, egyszer classy, másszor sportosabb, és amiben a legmagabiztosabbnak érzed magad, az lesz a megfelelő neked :) közben figyelj arra, mit mivel párosítasz és arra, hogy mi áll jól neked :)
2011. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!