Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy találjam meg a stílusom?

Hogy találjam meg a stílusom?

Figyelt kérdés

2 olyan stílus van amii tetszik. de az a gond hogy a kettö pont az ellentéte.:O ugyhogy nemtudom meik illik hozzám.:( egyébként 14 vok.

az eggyik az inkább az ilyen punkosabb, feketés ruházat

a másik inkább a nöies, elegáns, nagyon színes,

de valahogy nemtudom eldönteni :(

meg van olyan amikor úgy érzem hogy kell a cigi stb.. S:

de máskor meg arra gondolok hogy nemakarok cigizni mert az nem nőies és inkább megakarok változni hogy sokkal komolyabb és éretebb legyek. ugyhogy eléggé para.:S írjatok tanáácsokat plss.


2011. ápr. 2. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem legyel noiesebb, merth akkor nem fogsz cigizni :P amugy nekem is 2féle stilus tetszik, a koromhoz illo szines, kisse sportosabb oltozkodes, es a noies, vegul ugy dontottem h inkabb meg hanyagolom a noies stilust, mert arra meg lesz idom kesobb, viszont a fiatalosabbat mar nem fogom tudni kesobb :)
2011. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cigi 14 évesen hatalmas butaság...:) Szerintem ettől nem leszel se több, se kevesebb, max büdös lesz a szád, a bőröd meg csúnya!:) Egész egyszerűen egy 14éves (meg ink senki) NE cigizzen!!!!!!:)

Szerintem ink hordj színes ruhákat, amit a te korodba nem mondanák nőiesnek, ink csajosnak!:)

2011. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi váálaszokat.:D

írhattok bátran, kiváncsi vagyok a válaszokra (:

2011. ápr. 3. 14:13
 4/7 AĐA ***** válasza:

mintha csak én irtam volna :D:D de tényleg(mondjuk én a rock és a nőies stilus közt vacilálok)


egyenlőre én a rockost választom,aztán majd kiderül ;)


14/L

2011. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem úgy megy hogy "hűha,tetszik nekem ez a punk,amit a viva tv-n láttam-az a divatmajom is az aki magát punknak csúfolja"

Tudod mi egyáltalán a punk?Hogy néz ki?

Mire gondolsz?Mutass egy képet!

2011. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha érdekel nekem a nőiesen öltözködő lányok jönnek be bár a póló-farmer is tetszik. de jó láttni egy lányon magassarkút és szoknyát

14F

2011. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja és szerintem taszító ha egy lány cigizik. de ízlés kérdése

(előző)

2011. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!