Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A póthajról szeretnék vélemény...

A póthajról szeretnék véleményeket kérni?! Előnyök/hátrányok és hogy melyik módszer a legpraktikusabb szerintetek és árakat is írhatnátok

Figyelt kérdés
ha jól tudom akkor egy ill. kéthavonta kell menni feljebb rakatni ..és azt is szeretném tudni hogy ez kb mennyibe kerül vagy hogy hogy megy ez :) köszi előre is !
2011. dec. 28. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hú,szóval a hőillesztésest nem ajánlom,bár az a legkényelmesebb, de csomókban képes kitépni a hajadat, és drága is, csak a felrakás kb. 30 ezer,de ez tincsszámtól függ,ezt nem ajánlom. Van gyűrűs módszerrel megoldott,ezt annyira nem ismerem,de egyik barátnőmnek volt,és a fémgyűrűk kilátszódtak állandóan, valamint megtörik a saját hajadat. Nekem varrott volt először, most csatos. A varrottat szerettem, árban mindennel együtt először 40 ezer körül volt, 2 havonta varrattam fel,az 9 ezer alkalmanként,de ugye mindig rajtad a haj,kopik, fél évig volt szép,de jól megnőtt alatta a sajátom. Az első nap húzta a fejbőröm,de megszokható,viszont copfot nem igazán tudsz tőle kötni, és a hajmosás is hosszú,és macerás. A csatos haj most népszerű, azt 20 ezer körül megkapod már. Én ritkán teszem fel,mert lusta vagyok rá, meg frissen mosott hajon csúszik,szóval tupírozni kell,de napvégére már húzza a fejbőrömet. Nem szabad festeni,mosni,mert elveszti fényét. Az áraknál a legalsó határt írtam minőség szerint drágul. Remélem segítettem :)

2011. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
óó nagyon szépen köszönöm :)) a gyűrűs és a varrás tűnik szimpatikusnak de kicsit azért félek hogy nem válik be és azért nem olcsó :/ nagyon lassan nő a hajam mert sokat vasaltam és most lett ez miatt levágva.. úgyhogy ezért gondoltam erre:) még egyszer köszönöm a segítséged nagyon aranyos vagy :)
2011. dec. 30. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hát vasalni akkor is kell majd sajna,ha felteteted,nekem szálegyenes a hajam, mégis vasalnom kellett, egybe a póthajjal, mert nem egyforma az esésük,szóval ezt nem úszhatod meg. De egy próbát megér, hú, nekem baromi sok önbizalmam volt akkoriban, igazi jó csajnak éreztem magamat :P és szerettem élni nagyon, és pont azidőben ismerkedtem meg a jelenlegi párommal, szóval kedves emlékek fűznek hozzá. Ha érdekel még vmi, kérdezz nyugodtan! :)
2011. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem még válaszolsz nekem erre, elég régi kérdés volt :) szóval nem tudom hogy van -e tapasztalatod a futura póthajjal kapcsolatban ?! :) ha van esetleg akkor leírhatnád hogy mit gondolsz erről , mert annyi jót és annyi rosszat hallottam róla hogy tanácstalan vagyok :D köszönöm szépen előre is
2012. márc. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!