Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 évesen baj ha festem a...

12 évesen baj ha festem a körmeimet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 12:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Suliba nem javaslom, egyáltalán nem odavaló, de ha mész valahova, vagy szünet van festheted. Inkább ez, mint 12 kislányként műkörmöd legyen.
2011. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
szerintem nem baj csak ne kihivo szinekkel:)
2011. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
31%
Se otthon, se a suliban nem fognak örülni neked. Átlátszóval még elmegy, de a feltűnő színeket kerüld.
2011. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
ha a szüleid engedik, akkor nyugodtan, de az iskolába csak pasztell színűt válassz. otthon kísérletezhetsz a sötétebb színekkel.
2011. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal semmi baj, ha kipróbálod ezeket a dolgokat. (suliban csak korlátok között, nem bizos, hogy mindenki tolerálná) Én 12-14 évesen körmöt, hajat, arcot festettem, mára pedig elhagytam mindet. Kipróbáltam, de rájöttem, hogy nincs túl sok szükségem rá. Annyi előnye volt, hogy ha pl egy eseményre kell sminkelnem, nem fogok kétségbe esni.

17/l

2011. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Én aszzem 12 voltam, amikor elkezdtem festeni a körmeimet. Először csak színtelennel, hogy csillogjon picit. Aztán jöttek a halvány színek, amik nem feltűnőek. Azóta festem a körmöm állandóan, de úgy, hogy nincs olyan, hogy ne lenne kifestve a körmöm. (legalábbis emberek közé csak festett körömmel megyek.) Olyan mintákat csinálok, hogy mindenki csodálkozik. Szinte minden nap megdicséri valaki a körmöm. Tanárok is megdicsérik, gimibe nem szólnak érte (legalábbis nálunk). De általánosba sem szóltak.


Szerintem kezd valami halvány színnel. Ha olyanok a tanárok és a szüleid hogy megengedik, akkor festheted kicsit feltűnőbben is.

2011. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
35%
Nem baj ha fested se suliba, se otthon, se sehol:) Azt javaslom próbáld ki ilyen francia manikűrösre is hogy a végén van fehér csík, vagy pinkkel ilyesmi színekkel. De ha engedik lehetne ízléses pici műkörmöd is, nekem is onnantól volt, és akkor a körmödet sem rágnád.:)
2011. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó: 12 éves kislánynak semmi szüksége műkörömre. Arra a körmösre is kíváncsi vagyok, aki megcsinálja.

Mondjatok bármit, de az nem gyerekeknek való!

2011. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
lábon?
2011. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Sz. Máté válasza:
4%
IGEN, NAGY BAJ
2011. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!