Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányomnak nagyon nő a...

A lányomnak nagyon nő a szemöldöke (középen) és a lábán, de nem akarom kiszedni, mert akkor sokkal erősebben nő vissza. Szőreltüntetés módszer?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

a lányodnak szemöldöke van a lábán?


azt a baromságot, hogy ha kiszeded a szőrt erősebben nő vissza, honnan veszed? pont, hogyha kitépkeded, akkor gyengülni fog - szemöldök - csipesz, lábára meg vegyél neki epilátort vagy fizesd be gyantázásra

2011. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyanta, egy jó kozmetikus pár perc alatt elintézi... Azt meg ki mondta, hogy erősebben is nő vissza?
2011. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a lányod? Amúgy a szemöldökét kb. 5 perc alatt kiszedi egy kozmetikus nagyjából 300 ft-ért. De a lábán lévő szőrt is leszedi gyantával fél óra alatt. Igaz fájdalmas és nem is olyan olcsó, viszont ezt elég havonta ismételni. Én a borotvát nem ajánlom, főleg ha még kicsi, nehogy megvágja magát, vagy valami. Vagy esetleg szőkítés.
2011. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sokat segítettetek! Nem kell további válasz! köszi
2011. dec. 31. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megkérdezhetem,hogy hány éves a kislány? Csak kíváncsi vagyok,mert van egy rokon kislány akinél ugyanez volt a helyzet,ő 12 éves és erőteljes,összenőtt szemöldök,szőrösödő láb.A suliban sokat cikizték,csúfolták miatta ,ezért elvitte az anyukája kozmetikushoz és nagyon csini lett.

2012. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én lányomnak (12) nem olyan erős, de jár sportolni és ott egy lánynak nagyon erőteljes, én is láttam. Több válasz nem kell!
2012. jan. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!