Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk nektek általában milyen...

Fiúk nektek általában milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel,h a fiúknak milyen típusú lányok jönnek be (pl.: cicababa, laza stílus, rocker stb.) képeket is küldhettek,h milyen csaj az ideálotok... kérlek kort írjatok oda.
2011. dec. 30. 23:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
jó, én is tudok képzelni magamnak barátot vagy barátnőt vagy kutyát... ki hiszi el,h ez létezik és én itt befejeztem és mellékesen megtanulhatnál írni -.-
2011. dec. 31. 01:44
 22/31 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó...folytál volna le apád lábán!Miért ribancozod a kérdezőt te kultúrbarbár?Tényleg az ilyet jól meg kellene rúgdosni!...De hogy a kérdésre is feleljek,kedves kérdező,nekem a magas lányok jönnek be,hosszú hajjal,nőies öltözködéssel,kevés sminkkel.Legyen ápolt,és rendezett a külseje.És ha lehet ne cigizzen.Úgy kb ennyi :D
2011. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ és,h "megvédtél" és,h ki ne lógjak (15/L)
2011. dec. 31. 01:51
 24/31 A kérdező kommentje:
Ez kedves válaszoló vicces volt :D. Most gondolom azt képzeled magadról,h milyen okos és vicces is vagy,de NEM! és hiába csak 15 vagyok, akkor is több az eszem, mint egyes 19 évesnek aki nem tudja, h milyen bunkóság lányoknak ilyen hülyeségeket írni :D, de tudod mit? Megbocsátok. Mégpedig azért mert ezt betudom annak,h egy magányos 19 éves idióta állat vagy!
2011. dec. 31. 02:04
 25/31 anonim ***** válasza:

Legyen bájos, nőies (minden tekintetben), vidám, kellemes megjelenésű. 20/f

(példa: Linda a Barátok köztből)

2011. dec. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
45%

Váó... Hát te igazi hülye ribanc vagy.

Több eszed van? Akkor miért nem tudsz még annyit se, hogy normálisan írj?

És mi van akkor, ha bunkó vagyok? Attól függetlenül még mindig nekem van igazam. Ti hülye kislányok vagytok, akikből sose lesz nő, mert ribancok vagytok.


De azt áruld már el, hogy mégis miért lennék magányos, ha egyszer több mint egy éve van barátnőm?

19/f

2011. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
83%

Hú...hát ti aztán!

Azon kell 3 oldalon át veszekedni, mert valakinek szoknyás nem cigiző, nem sminkelő lányok jönnek be? Mit nem lehet ezen elhinni? :)) Nem is ismeritek egymást, nem kéne ennyire lehordani mindennek egymást.

Bocs az offért.

15L

2011. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
44%

kedves kérdező! nagyon felháborított amit írtál az egyik válaszolónak, hogy sose lesz felesége, ilyen lány nem létezik, stb..


hát már ne haragudj én is ilyen lány vagyok, nem használok alapozót, max korrektort ha valami éktelen pattanás van, vagy púdert ha valami elegánsabb helyre megyek. a szememet szoktam csak kifesteni de szolidan, a szemiplláimat hangsúlyozom.

igaz, én hordok csőnadrágot, de azért mert 1. tetszik, 2. jól áll, a többi nemigen áll jól.


van "cicanadrágom", de én nem úgy hordom hogy kinn van a fél seggem, én leggingsnek hívom, és vagy úgy hordom hogy tényleg van ami eltakar, vagy kiegészítőként, mint egy harisnyát.


klasszikus zenét, rockzenét hallgatok, ezenkívül mást is.


szégyen hogy a külsőségek és az olyan "mnő" szokások (vizipipa, stb.) alapján ítéled meg az embereket!

2011. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem, hogy miért fikázzátok le 19/F-t? Ő csak leírta a véleményét, és a Drága Kérdező kezdte el cseszegetni. A vízipipa pedig igenis káros. Most mindjárt jössz azzal, hogy de nem, de azt lehet: tudod mit? Ha ennyire jól esik, akkor szívjad, le se sz*rom! De nem kell lehurrogni a másikat csak azért, mert azt gondolja, hogy káros. 15 éves kis taknyos p*csa vagy, úgyhogy gratulálok, hogy vizipipázol. És szerintem is a lányoknak lett kitalálva a szoknya, és amikor az idő engedi, szebb is egy lány szoknyában, mint csőnaciban. Amikor nyáron, 35 fokos melegben kimegyek az utcára, és az összes lányon feszülős, tapadós csőnaci? Azért elég furcsa. Azért mert valakinek más tetszik, mint neked, nem kell lehordani.
2011. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
Boccs mindenkitől,hogy én is beleszólok és offolok mert nem az én dolgom.De kérdező, most nem azért te itt nem véleményt kértél?Miért nem lehet elfogadni azt, ami a másiknak tetszik?Nem vagyunk egyformák, hát Istenem.
2011. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!