Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyukám megrögzött körömrágó....

Anyukám megrögzött körömrágó. Miből készítsek neki körmöt, hogy ne tudja elrágni?

Figyelt kérdés
anyukám nagyon durván rágja a körmeit, ezért raktam fel neki zselés műkörmöket. de lerágta! most gondolkoztam, hogy porcelánból teszek fel neki, de szerintem abból is valami extragigamegabrutál erős porcelán kellene. valaki tudna javasolni márkát? :D
2012. jan. 4. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, kb mind egyforma. mondjuk az nsi-al tehetsz egy próbát, de hidd el, azt is le fogja rágni. anyukád inkább menjen el valami pszichológushoz, mert amit csinál az már elég beteges.
2012. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos egyáltalán nem akar leszokni róla, hadd hagyjam meg neki ezt a kis örömöt. de ha nem teszem fel neki a műkörmöt, akkor a valódit fogja rágni. én meg a kollégium miatt nem vagyok itthon állandóan és nem tudom helyrehozni ha valamelyiket mégis lerágja vagy lefeszegeti.
2012. jan. 4. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, hogyha neki így jó... sosem fogom megérteni.
2012. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mus musculus ***** válasza:
Kend be erős paprikával, miközben alszik, ecsém.
2012. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is kellene valamit csinálni a körmeimmel, de én nem vagyok az a nagyon rágcsálós típus, privit pls kérdező
2012. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálhatod a cn, perfect, pearl porcijait, mindegyik jó. Nem hiszem, hogy ezt le fogja rágni, mert ennek reszelésnél is van egy bizonyos szaga, amit rágás közben is érezni fog, sőt lehet, hogy íze is van, úgyhogy nem biztos, hogy ezzel is megpróbálkozik. De a zselé is elég kemény, hogy tudja lerágni??
2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!