Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék csináltatni industri...

Szeretnék csináltatni industrial piercinget. Mennyibe kerül? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Ugy halottam hogy a porcba fáj a füllbevaló ráadásul ugye ehhez 2-lyuk kell.Az árát sem tudom mert mindenki mást mondott nagyon nagy különbségeket.
2009. máj. 23. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy jó hónapja lövettem a fülembe a porcba fülbevalót már 2szorra,mert az 1.begyulladt!!

Fájni fáj,de ki lehet birni sztem!!!

Mára már semmi baja!!

22/L

2009. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
jaa,itt nálunk az ára 1500ft a lövésnek
2009. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kösy csak voltak akik azt mondták hogy az industrial az nagyon nagyon dárga volt 6000-től 18000-ig is ár!!!amiröl meséletek.


itt egy kép is: [link]

2009. máj. 23. 20:20
 4/14 A kérdező kommentje:
*meséltek
2009. máj. 23. 20:21
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
hm...őszintén szólva barátnőm sima biztosítótűvel bármikor simán átszúrná ingyen. XD és jó is lenne az eredmény. tapasztalat, hogy jól csinálja. és nekem porcba a szúrás mindig kevésbé fájt mint nem porcba, bár utána több ideig fáj még és kicsit nehezebben gyógyul. de igazából egyénfüggő, én ismerek olyat is akinek egy sima nem porcba szúrás is rettentően fájt állítása szerint, szóval a fájdalomküszöbödtől függ azt hiszem.
2009. máj. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oks kösy:)nekem viszonylag magasabb a fájdalom küszöböm mert lövettem már 2 orr pc-t és egyik sem fájt ugy igazán meg van a számba is amit viszont szúrtak és az is túlélhető volt de hát porcba...de ha semmi kül akko megnyuszom és elmeek megcsináltatni:))
2009. máj. 24. 12:18
 7/14 anonim válasza:
100%

Helló!

Lassan egy fél éve csináltattam az industrialom, és nem fogok hazudni, fájt. Pedig elég magas a fájdalomküszöböm... De én nagyon szerettem volna, és nem bántam meg. Ki lehet bírni. Az ára 4 ezer forint, plusz a csepp, amivel kezelni kell, az pedig ha jól emlékszem 500 forint volt. Nem éppen olcsó, de megéri, föleg ha szeretnéd.

Remélem segítette. =)

2009. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
huh kösy szépen a segitséget:))
2009. jún. 3. 18:23
 9/14 anonim válasza:
100%
Én tegnap csináltattam meg magamnak.. éshát úgy mentem be hogy előtte még a fül lövéstől is féltem:). De amúgyképp nekem nagyon fájt.. de érdemes volt szenvedni mert nagyon tetszik..:)és 4ezerért volt összesen.. igaz még mostis fáj.. kicsit ég de nemvészes:)
2010. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3200-ért csinálták, és szinte egyáltalán nem fájt,mondjuk nekem az ilyenek nem nagyon szoktak...am van másik fülbevalóm is ami porcban van, de azt lőtték, na az komolyan mondom, jobban fájt, kül utánaolvastam, és állítolag porcba nem is szabadna lőni,mert nagyon roncsol.
2010. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!