Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék csináltatni industri...

Szeretnék csináltatni industrial piercinget. Mennyibe kerül? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Ugy halottam hogy a porcba fáj a füllbevaló ráadásul ugye ehhez 2-lyuk kell.Az árát sem tudom mert mindenki mást mondott nagyon nagy különbségeket.
2009. máj. 23. 20:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Szia! Én augusztusban csináltattam egy industrial piercinget, hozzáértő piercerrel, aki szúrta (nem lőtte, Isten ments, porcba nem egészséges lövetni), és bevallom őszintén: rohadtul fájt. Pedig túléltem már egyet s mást, de ez a piercing kifogott rajtam. Viszont megérte, mert imádom. Nekem még mindig gyógyulgat (lassan gyógyuló típus vagyok), de tényleg megéri.

Profi stúdióban 6000 Ft volt, érdemes ezért kiadni ennyi pénzt, mert néha iszonyatosan el tudják rontani...

2010. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Szió!


Én tegnap csináltattam meg :))

A Lurdy házban lévő piercingest tudom ajánlani, mert nagyon jó a srác, Magyarország legjobbja elvileg. Így az ár kicsit drágább 8000 ft., viszont téll megéri...sztem inkábba legyen drágább, de az olyan legyen. szerintem érted, h mire gondolok :)

Hogy fájni fáj-e? :D:D én is ilyen parás vagyok :D:D lehet kérni ilyen jégspray-t, ami elvileg kicsit csökkenti a fájdalmat. Én inkább azt mondanám, hogy kellemetlen érzés.Fájni nem fáj, annyira nem vészes. Hidd el..ha én kibírtam, te is ki fogod :D:D ;) hajrá :))

2011. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
12%
Én holnap fogom megcsináltatni a kutyámnak.
2013. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ma csináltattam a cicámnak :)
2023. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!