Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tetoválást tényleg néhány...

A tetoválást tényleg néhány évente újra kell csináltatni, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam, hogy nem csak annyi, hogy megcsináltatom, és kész, hanem fakul meg kopik, és néhány évente érdemes átüttetni, hogy szép maradjon...
2012. jan. 7. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
igen ez igaz, foleg ha olyan helyen van ahol jobban megterhelodik :DDDD
2012. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Az a néhány év legalább 10-20-30-40, attól függ kinek milyen bőre van, mennyire teszi ki szolinak, napnak, stb.

Nekem a legöregebb tetoválásom 4 éves eddig és köszöni nagyon jól van. (pedig járok fényterápiára a betegségem miatt)

2012. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, célszerű időnként "renoválni" :)

Az időtartam attól függ, hogy milyen a bőrtípusod, mennyire bírja a festéket, mennyit napozol, stb.

Az én tetkóm 7 éves, két és fél éve festették át újra, mert kifakult! Most egy ideig nem lesz rá gondom!

2012. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 tetoválásom van, az egyik még most lesz 1 éves, a másik már van vagy 5 éves, de semmi baja, olyan mint új korában.
2012. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!