Van tetoválásod?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt mire teljesen eldöntötted mit szeretnél és hova tetováltatni? Megbántad?
2012. jan. 8. 13:00
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én nem bántam meg és nekem csak egy ötlet volt és van egy elég nagy tetoválásom melltől csombig
2012. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Uhh az gyönyörű lehet. És megkérdezhetem mit ábrázol?:) Én is szeretnék, csak már féléve próbálom eldönteni hogy mit de mindig megváltozik a véleményem.. ezért így nehéz..:DXD


19/L

2012. jan. 8. 13:07
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát elég régóta tervezgettem mire rászántam magam, de nem bántam meg. :)
2012. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem több van, mindnek van jelentése a számomra.

- jobb kezem mutatóujján: mother, középsőn: father

- bal csuklómon: you can't hold me down

- bal lapockámon egy madártoll, aminek a széle foszlik és kis madarak repülnek ki belőle

- jobb lábfejem oldalán: we're only here to play and this is freedom

- tarkómon hátul komédia és tragédia maszk


Viszonylag gyorsan kitaláltam őket, talán azért is, mert mindnek nagyon fontos jelentősége van. Még biztosan lesz, bár jelenleg nincs ihletem.

19L

2012. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
hát Tribád és van rajtam 17 csillag mert van két picike iker húgom akik 17-én születtek valamint van még egy playboy nyuszikám is.És volt róla szó hogy tele tetováltatom az egész hátamat csak a tetkósom a Kanári szigeteken van.
2012. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Mondjuk az benne a rossz hogy tetoválás függő leszel úgy vagy vele hogy csak egy kell és biztos nem kell másik de nem lehet vele leállni.Nekem a csípőcsontnál és a bordámnál meg a melleim közt fájt a többi meg nem olyan vészes max. az árnyékolás a kellemetlenebb mert az jobban feldagad.Nekem mikor a tetkómat csinálták 8 órán keresztül 1 cigiszünettel.A csajok jobban bírják a fájdalmat mint a pasik! :D
2012. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Igen, egy virág a jobb bokámon. Sokáig a tetkó ellen voltam, mert ha megbánom nemsok választásom van. De egy virágban nincs mit megbánni. olyan 1-2 hónapig rágódtam a végleges formán. Dehogy bántam. Olyan szép :). De kár, hogy csak nyáron látható mások számára.
2012. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Én azért döntöttem nagy mellet mert az messziről nem úgy néz ki mint egy kis folt hanem látni lehet hogy tetoválás!
2012. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Van egy jakuza stílusú sárkány a lábamon, ehhez illő háttérrel. Előtte évekig tervezgettem, hogy kellene egy tetoválás, de hogy pont ilyen legyen azt csak előtte pár héttel döntöttem el. Tetszeni elég sok minta és stílus tetszik, szóval szívesen csináltatnék többet, de egyenlőre megelégszem ezzel az egyel. Nem bántam meg :)

Tegyük hozzá, hogy nyáron rövidnadrágban is takarva van. Ebbe egyetlen egy munkáltató nem tudna belekötni :)

2012. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat! :)

Most már kezd elmúlni a bizonytalanságom.

És remélem a közel jövőben rajtam is ékesedik majd egy tetoválás.:)

2012. jan. 8. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!