Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek a B. U. parfümök?

Milyenek a B. U. parfümök?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti használtatok-e már ilyet és hogy tetszett-e.Menyi ideig érezhető és édes-e vagy melyik parfümhöz hasonlít?

Szerintetek a B.U. hippy soul illata vagy a B.U. Rock mantic illata a jobb?


2012. jan. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hippy soul van meg, nagyon szeretem, elég tartós.
2012. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!( :
2012. jan. 8. 16:01
 3/6 anonim válasza:
Nekem a Rock mantic van.Én személy szerint nagyon szeretem, bár lehetne tartósabb
2012. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is a Rock Mantic van,az illata nagyon jó,de a tartóssága nem a legjobb! vsgy csak én nem érzem magamon..
2012. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem hippy van, hát elég sokáig tartós, de szerintem fű illata van.(nem én vettem, úgy kaptam) volt már rock szerintem kellemes illata van, de az nem annyira tarós
2012. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hippy-friss illat, a rockmatic pedig édeskésebb, szerintem a nina ricci (piros almás) parfümjéhez hasonlít az illata.
2012. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!