Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te milyen alkat vagy, és hogy...

Szemerey kérdése:

Te milyen alkat vagy, és hogy éled meg ezt? Származik belőle valamilyen előnyöd vagy hátrányod? Mit változtatnál magadon?

Figyelt kérdés

-Homokóra: arányos vállak és csípő, gömbölyű formák

-Alma: nagyobb mell és has, derék nem igazán van

-Körte: normális vállak, szélesebb csípővel

-Váza: váll keskeny, derék kevésbé hangsúlyos, csípő széles

-Cselló: nagy mell, kerek fenék, vékony bokák

-Tölcsér: háromszög alkat, vékony csípő, szélesebb felsőtest

-Tekebábu: vékony derék, vastagabb combok, vékony vádli

-Harang: keskeny váll, széles derék és csípő, a comb nem vastag

-Nyalóka: nagy mell és fenék, derék és a csípő egybeforrva, hosszú lábak

-Oszlop: magas, tömör alkat

-Serleg: nagy mell, széles hát, pocak, hosszú és vékony lábak

-Tégla: széles váll, lapos felsőtest, vékony csípő, arányos alkat

-


2012. jan. 9. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én inkább a homokórába tartozom és én igy elfogadom magam
2012. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Talán egy vékony homokóra, vagy gizda körte. Vékony vagyok és magas, kis mellekkel, keskeny derékkal és ahhoz képest gömbölyű csípővel. A melleim nőhetek volna, de hát ez van. Mindig manöken alkatúnak mondtak, de egyesek túl vékonynak és csontosnak. Már megszoktam, jó így nekem, aki meg azt mondja túl vékony vagyok (180cm és 60kg) az irigy:-)

27/n

2012. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jómagam tölcsér vagyok. Jóval szélesebb vállal, mint csípővel, amolyan NDK-s úszónő alkat."Ez van" alapon élem meg, hogy válaszoljak a kérdésemre :)
2012. jan. 9. 19:52
 4/20 anonim ***** válasza:
homokóra, bár a hasamon van egy kis felesleg, a vádlim, meg a combom pedig izmos és vastagabb is ezért (:
2012. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Széles váll, keskeny derék, széles csípő, mell nem sok, fenék az van, nem is kicsi.:S Azt hiszem ez homokóra?! Előnyöm az lenne, ha lefogynék, és szebb alakom lenne akkor.:) Amúgy nem is tudtam, hogy ennyi fajta alkat van.:D
2012. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Homokóra. Jó nagy cicik, széles váll, keskeny derék, széles csípő, vastag combok. Mínusz 10 kilóval eszméletlen jó alakom lenne, de így sem rossz ahhoz képest, hogy messze nem vagyok vékony. Szerencsére ha hízom, mindenhova hízok, ha fogyok, mindenhonnan fogyok, így arányos a testem.

Szerencse, hogy ehhez a testalkathoz szinte minden ruha jól áll, a keskeny derék miatt karcsúbbnak tűnik, mint amilyen vagyok; továbbá a pasik (elsősorban a barátom) szeretik a nagy melleimet, és a kerek fenekem.

Hátránya nem sok van, inkább amiatt, hogy tényleg van súlytöbbletem. De leadom. Ez volt az újévi fogadalmam:)

2012. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A vékony testalkat, nagy mell, kis fenék, karcsú derék melyik kategória?
2012. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2148as vagyok,csak hogy a kérdésed 2.felére is válaszoljak. A kis fenekem miatt sokan megszólnak,meg tudom,hogy a férfiaknak inkább a nagy fenék jön be,de ezzel nem tudok mit csinálni,mert nem lesz nagyobb,nem hizok rá...:( A nagy ciciket sem szeretem,mert nehéz, nem kapok magamra olyan ruhát,ami mellben nagy,derékban szűk és jól állna rajtam. Plusz ha kicsit kivágottabb ruhában vagyok,mindenki bámul...
2012. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

21:48-as

talán aszténiás?

aszténiás alkat

testalkat: hosszú, vékony törzs, keskeny mellkas, vékony csontozat, gyenge izomzat, puha, selymes, bársonyos bőr, hosszúkás, tojásdad fejforma, széles vonalú orr, csapott áll

személyiségjegyek: általában zárkózott, befelé forduló, nehezen létesít kapcsolatot, érzelmi reakciókban túlérzékeny vagy közömbös, képzeletben hajlamos elrugaszkodni a valóságtól, irreális fantáziavilágot teremt magának, rendszerező, absztrakt gondolkodású

2012. jan. 9. 22:22
 10/20 A kérdező kommentje:

A fenékről annyit, hogy nekem olyanom tényleg minimális van, biztosan nem kisebb a tied :) Hiába azt mondják sporttal alakul-francokat,főleg az izmok tapadásának a genetikája határozza meg. Mondjuk nekem melleim sincsenek nagyok :)

Fel a fejjel, mindenki azt hangsúlyozza, amilyen van.

Lapos hasam,erős a vállam,alkarom,

nincs másom,hát ezt mutogatom :D

2012. jan. 9. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!