Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te milyen alkat vagy, és hogy...

Szemerey kérdése:

Te milyen alkat vagy, és hogy éled meg ezt? Származik belőle valamilyen előnyöd vagy hátrányod? Mit változtatnál magadon?

Figyelt kérdés

-Homokóra: arányos vállak és csípő, gömbölyű formák

-Alma: nagyobb mell és has, derék nem igazán van

-Körte: normális vállak, szélesebb csípővel

-Váza: váll keskeny, derék kevésbé hangsúlyos, csípő széles

-Cselló: nagy mell, kerek fenék, vékony bokák

-Tölcsér: háromszög alkat, vékony csípő, szélesebb felsőtest

-Tekebábu: vékony derék, vastagabb combok, vékony vádli

-Harang: keskeny váll, széles derék és csípő, a comb nem vastag

-Nyalóka: nagy mell és fenék, derék és a csípő egybeforrva, hosszú lábak

-Oszlop: magas, tömör alkat

-Serleg: nagy mell, széles hát, pocak, hosszú és vékony lábak

-Tégla: széles váll, lapos felsőtest, vékony csípő, arányos alkat

-


2012. jan. 9. 19:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egész jó:) De a fejleírás nem stimmel:)
2012. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az aszténiás testalkatra hosszú, vékony végtagok, henger alakú törzs, keskeny mellkas és váll a jellemző. Fejük kicsi, a hajuk dús, a testszőrzetük gyenge. Az aszténiás testalkathoz tartozó skizotím lelkialkatra a befelé fordulás, a valóságidegen eszme és álomvilág a jellemző. A többi embertől, a világtól akár sértődékenysége, akár túlérzékenysége miatt visszahúzódik, ezért gyakran különcnek tartják. Hűvös, sokszor nem törődik másokkal, egoista. Ha példát keresnénk rá, ilyen típus volt a világirodalom legismertebb detektívje Sherlock Holmes is.


na ez már stimmelhet :)

2012. jan. 9. 22:46
 13/20 anonim ***** válasza:
Tény,hogy a fejem kicsi és sok hajam van,de nem hengeres a testem:D Egyébként tök jó a többi leírás:)
2012. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Már hogy a tökbe ne volna hengeres egy nyalóka? :D


kb. az lehetsz: nagy mell és fenék, derék és a csípő egybeforrva, hosszú lábak -vagy egyszerűen csak lábak :D

2012. jan. 9. 22:54
 15/20 A kérdező kommentje:
a cselló is hengeres :D
2012. jan. 9. 22:55
 16/20 A kérdező kommentje:
egyezzünk ki egy csellónyalókában!
2012. jan. 9. 22:55
 17/20 anonim ***** válasza:

Én körte vagyok és lesz*rom! :D


19L

2012. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Homokóra ugye az, amikor a váll ugyanolyan széles, mint a csípő és a derék pedig vékonyabb?

Ha igen, akkor az vagyok, de mint az egyik válaszoló, én is rendelkezem pár kg plusszal (kb. 3-5 kg körül).

Az előnyök gondolom egyértelműek, hátrány pedig csak a plusz kilók miatt van, de ez az én hibám. Sajnos van egy kis hasam és úszógumim, így azokat próbálom takargatni.

2012. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hmmm... Körte és cselló közti átmenet. Hasam full lapos, ha hízok oda semmi nem megy. Fenekem, combom és mellem szokott csak nőni :/ Amióta viszont futok, úszok és táncolok, felszedtem némi izmot, úgyhogy azóta ki vagyok békülve vele. 165 cm vagyok és 57 kiló, se több, se kevesebb nem akarok lenni :)

20/L

2012. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Tégla.
2016. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!