Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 175cm magasság nőknél milyen...

175cm magasság nőknél milyen kategória?

Figyelt kérdés
Mármint nagyon magas, magas vagy esetleg átlagos?
2011. jún. 5. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magas. A nagyon magas az talán 180 felett mondanám.
2011. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Magas, én örülök, ha ekkora lánnyal találkozok, a 160-asokat 2 lépcsőre kell tenni, hogy jó magasságban legyenek. :)
2011. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Magas. Jó értelemben.
2011. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Ezt azért is kérdezem am, mert vhogy sikerül mindig a kicsit alacsonyabb pasikat kifognom, és nem tudom eldönteni, h akkor most én vagyok a nagyon magas, vagy ő az alacsony :D vagy mindkettőnkre vonatkozik, bár ez már másik kérdéshez tartozik :P

2011. jún. 5. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

pont jó hidd el!

én 173 cm vagyok azt hiszem ,és egyáltalán nem érzem magamat magasnak.Amúgy a jó pasi legalábbis számomra 175 vagy 175cm feletti.

2011. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ :D
2011. jún. 5. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Magas. Ez a pasik átlagtartományába esik, nem a csajokéba. De nem vészes, jó ez.
2011. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Magas kategória. Nyilván meg van a hátránya is, de az előnyeit kell szem előtt tartanod.
2011. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Magas.

En 178 cm vagyok lanykent, de en is meg csak siman magasnak tartom magam, nem nagyon magasnak. Ha huzok magassarkut, akkor vagyok nagyon magas. :-)

Illetve a csaladban a legtobb noi rokon 150-155 cm kozott van, nekik is nagyon magas vagyok. Tehat ez relativ.


Viszont ez meg pont jo, en nagyon szeretem, negativ kritikaval meg senki sem illetett emiatt, ha tesznek is ra megjegyzest az pozitiv. A pasizassal sem volt sohasem gond, vannak azert magas pasik boven, persze eleve ugy keresgettem.

Annyiban hatrany talan, hogy eletem szerelmet vegul a 184 cm magas ferjemben talaltam meg, mivel en mindig kihuzom magam, o pedig nem, igy szinte egy magassagban vagyunk, szoval a magassarku ki van zarva nalam, amikor a ferjemmel egyutt megyunk valahova. De ez nem nagy aldozat.

2011. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magas. Én pont ekkora vagyok, és még semmilyen hátrányát nem tapasztaltam:) Nyilván jó magas pasim van, nem olyan, aki elszalad a hónom alatt:D
2011. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!