Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl rövidre sikerült a hajam,...

Túl rövidre sikerült a hajam, és nem tetszik, mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
A fodrász túl rövidre vágta a hajamat. Alapból göndör, tehát még össze is ugrik, most egyenes, de így is rövid. Mi a fenét csináljak? :(
2012. jan. 10. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Csak annyit tudsz csinálni ,hogy hordj sapkát így nem lesz feltűnő.
2012. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hajmosás előtt kend be ricinusolajjal, attól gyorsabban nő a haj :)
2012. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, a fodrászok többsége imád hajat vágni. Nekem is 5 cm-et levágott, majdnem rosszul lettem, mikor itthon megláttam. Reménykedem, hogy gyorsan visszanő.
2012. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, épp most legutóbb...


Derékig érő gyönyörű hosszú szőke hajam volt. Elmentem fodrászhoz, hogy vágjon a végéből, csak ami töredezett. (Azelőtt amúgy vagy 3 éve nem látott fodrász, jobban félek tőle, mint a fogorvostól)

Erre levágta akkorára, hogy kb. ha előrehúzom, a mellbimbóm fölé ér.

És ő még ennél is rövidebbre vágta volna, csak szóltam, hogy ha nem hagyja hosszabbra, itthagyom az egészet a francba és lelépek... Ja, hozzáteszem, hogy nagyon vékonyszálú hajam van. A sima vágás után még jött volna bele valami fokozat. De amikor megláttam az (ezekszerint félkész) eredményt, azt mondtam, hogy hagyjuk, ennyi vágás bőven elég volt.


Most megfogadtam, hogy legalább 3 évig újra nem megyek fodrászhoz...


21L

2012. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb 8 évesen vágta le a fodrász a hajam pár centisre, az elég nagy traumát okozott.

Azóta csak 2szer voltam fodrásznál, azok jól sikerültek.

Sokáig anyum vágta a hajam aki fodrászmódra szintén nagyon szeret rövidre vágni, hiába mondtam, hogy vállig, esetleg kicsit megtépve, letúrta a fülemig mert szerinte töredezett volt és jól áll.

Mostanában inkább magamnak vágom.


Rövid haj ellen hajpánt, csatok, mintha össze lenne fogva, vagy sapka, kendő.

2012. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én elmentem a szülinapom előtt fodrászhoz,hogy vágjon egy kis formát a hajamnak,esetleg frufrut,vagy dobjuk fel valamivel,esetleg a végéből kapjunk le 1-2 centit.Hátközépig érő(közel derékig),dús,gyönyörű szőke hajam volt,és nagyon jól állt! :)


A buksza levágott vagy 20 centit a hajamból.Lett egy vállig érő kis lófütty hajam.Vasalni kellet ahhoz hogy nézzem ki valahogy.Ráadásul annyira borzalmasan állt...nagyon előnytelen volt!


10 hónap telt el.Most olyan hosszú,mint akkor volt.De még mindig nem olyan dús,mert persze iszonyatosan meg lett tépve.


Vágatnék az aljából,de nem merek elmenni.Nem is értem hogy képzelik hogy megkérem max 5 centit vágjon,erre levágják a felét.Ilyen nincs.Utálom a fodrászokat éppen ezért.


Ugyan ez megtörtént velem 16 évesen,utána 2 és fél évig nem voltam fodrásznál.Aztán ugye elmentem,és a fentiekben említett lett a vége...

2012. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Mindezt csak azért írtam,hogy nyugi,mással is előfordul.De fel a fejjel!Majd csak visszanő :) Addig próbáld meg belőle kihozni a legjobbat!
2012. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Göndör hajam van/volt. Hajráfot használtam hozzá és a lényege az volt hogy a fejemnek legyen egy ilyen mikrofon alakú beütése elmentem új fodrászhoz, mivel az addigi akit szerettem bezárt, hogy rövidítse meg maradjon ugyanez a stílus ráfolható legyen a hajam és mindenhonnan ugyanakkorát vágjon le. Tudniillik épp nyaralni indultam és fontos volt nekem ez a fajta haj, jól állt, szerettem éreztem, hogy valami van a fejemen. Erre ez némber sity suty mire felnéztem már oldalt kb kétszer rövidebbre vágta mint fent, és a felétől kellett végignéznem, ahogy szinte megfoszt a legnagyobb ékességemtől mert hát már mit csináljak mikor a felét lenyírta:( Megmozgatom a fejem semmi sem mozog hiányzik:( Nagyon le vagyok lombozódva, mintha a lelkemet tépték volna ki, látom az árnyékomat amit a nap vet és nem azt a kerek mikrofon hajat látok hanem egy göndörödő szarkupacot a fejem tetején és egy tojás fejet, hát mit ne mondjak így pont a nyaralás előtt amire készültem így kivégzett és + ráfolni se tudom annyira rossz. Így nyilván megalapozta a kedvemet.. Pedig tegnap azt mondtam magamnak mivel nincs már az a fodrász akihez úgy mond elmertem menni mert tudta, hogy kell vágni stb, nem megyek máshoz inkább, mert az csak elrontja picit megnyírom magamnak.. Ostorozom magam azóta is, hogy miért nem hallgattam saját magamra.. fél vagy több is mire visszanő amilyen volt, de soha többé nem megyek fodrászhoz, ezt megfogattam, a hajamat többé nem adom. Így azt tanácsolom most már mindenkinek, aki göndör hajú vagy inkább 2x kevesebbet vágasson, mint amekkorát akar a fodrász. Vagy pedig nyírja saját magának én emelett szavazok mától. :(

Jó lesz nyaralni, köszönöm kedves fodrásznő!


Bocsi de ezt ki kellett írnom magamból.

2012. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!