Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nicole Scherzinger vagy Megan...

Nicole Scherzinger vagy Megan Fox? Melyik a szebb és jobb csaj? MINÉL TÖBBEN ÍRJATOK PLS

Figyelt kérdés

[link] MEGAN FOX


[link] NICOLE


2010. máj. 8. 16:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Megan Foxnak olyan nagyképű feje van, nem szimpatikus. Persze szép, de Nicole ezerszer szebb.
2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
62%

[link]

durván gyönyörű ez a nő, szerintem ő sokkal szebb


15/f

2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Megan Fox
2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
62%

megan!!! bár nem ez róla a legjobb fotó... sztem itt szebb:

[link]


jah és én az arca miatt ezt a képet választottam

2010. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
62%
szerintem megan gyönyörű, így női szemmel.úgyhogy ő.
2010. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
57%

megan szebb szerintem. de csak nagyon kicsit :)

de ha valaki megkérdezné melyikükkel szeretnék megismerkedni egyértelműen nicolet mondanám. lány vagyok, és félre ne értsetek nem vagyok leszbi xD egyszerűen csak megan írtó nagyképű és hetente mond valami címeres ökörséget. süt az ostobaság az arcáról. nem szeretem az ilyen embereket...

16/L

2010. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
24%

Számomra egyértelműen Megan ezerszer szebb. Szerintem gyönyörű. :)

Nicole nekem picit roma beütésű. Ha itt élne M.o.-n tuti annak nézné mindenki. :D Persze tudom, hogy nem az. Amúgy nekem ő egyáltalán nem tetszik. Szerintem nem szép...

20/L

2010. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
54%
gratulálok az utolsó válaszadónak. ha tudod hogy nem cigány, hanem ő speciel filippínó származású akkor minek kell leírni hogy cigányos beütése van. ennyi erővel Latin-Amerikában mindenki cigány.-.-
2010. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy neked, hogy mit írok le? Ha nekem az jut eszembe róla, akkor az. Ja és nem azt mondtam, hogy az összes nő úgy néz ki, hanem nekem ő olyan..... -.-'
2010. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
amúgy nekem mindegy, csak gratuláltam értelmi színvonaladhoz.
2010. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!