Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen szemöldök?

Ez milyen szemöldök?

Figyelt kérdés

Látszik rajta, hogy valamivel meg van csinálva, mert a bőrét is fedi a szín, egyáltalán nem hiányos. Mivel van csinálva?

link : [link]



2012. jan. 14. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ki van szedve és erősen átrajzolva szemöldök ceruzával.
2012. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint nincs teljesen kiszedve csak formázva és a maradék van megigazítva ceruzával.
2012. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nekem ez nem ceruzának tűnik. Használok ceruzát és nem lesz tőle így egyben : [link]
2012. jan. 14. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
ez porral van csinálva, nagyon sűrű ecsettel, és egy kis vékonnyal (sztem..)
2012. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom az ő szemöldökét., nagyon szép. Sokáig ceruzát használtam, de attól nem volt ilyen, ezért vettem a Müllerben egy Essence terméket, azt hiszem szemöldök ápoló néven fut. Nekem bevált. Szerintem próbáld ki. Azt hiszem 700Ft volt, de már régóta minden nap használom, tehát sokáig elég. Én nem mindig a hozzá kapott ecsetet használom, van, hogy tusecsettel festek, de nem rossz az az ecset sem, ami hozzá van :)


[link]

2012. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, ha arra járok, akkor beszerzek egyet, köszönöm szépen !! :)
2012. jan. 14. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik borzasztó mű
2012. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van kedved, megmutathatod a végeredményt, amikor megcsináltad :) Szemöldök ápoló szettes voltam :)
2012. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!