Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a hajam?

Milyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok, és eléggé csúnyának látom magam. Szeretném, ha valami csinos hajam lehetne, ami mindig ugyanúgy néz ki. Nem szeretnék reggelről a állításával foglalkozni. Tehát csak egy sima alap haj jól jönne.



Kb. 10 centivel a vállam alá ér a hajam, egyszerű barna, és nem túl vastag szálú. Egyenes, de azért van benne egy kis szálú. Elől van egy kis rész, ahol kb. a fülemig ér a haj (a fülcimpámig). Abból lehet frufrut is csinálni.


Ami még nagyon fontos, hogy kényelmes legyen! Nem szeretem, ha oldaltfrufrum van, mert egyfolytában belelóg az arcomba, mindig hozzányúlok és "elfésülöm", amitől nagyon hamar zsírosodik.



Az arcom eléggé pufi. Semmi nőiesség sincs benne, inkább kislányos.

Ilyesmi:

[link]


[link]



Örülnék neki, ha valaki linkelne képet is.

Nem nagyon szeretném levágatni a hajam. Nyáron vállig erő volt, de az még jobban kiemelte a pufi arcom. Csak olyanra lennék kíváncsi, hogy hogyan válasszam el, legyen-e frufrum, stb...



Köszi az értelmes válaszokat!

14/L


2012. jan. 17. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
van benne egy kis tartás.*
2012. jan. 17. 14:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Linkelek olyat, amik elvileg jól állhatnak:


Lépcsőzetesre vágott, de nem rövid, dúsnak tűnik:

[link]


Frufrus, egyszerű

[link]


Kicsit rövidebb, de nagyon praktikus:

[link]


Elöl tépett, hátul hosszabb:

[link]


Hosszú, tépett frufrus (rövidebb frufruval is jó)

[link]

2012. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ez szerintem jól állna neked az előzőek kövül: [link]


Vagy ha le mernél vágatni belőle akkor ez is remek lenne szerintem: [link]

Az utóbbiba csak bele kell túrni reggel és kész! Felettébb praktikus és szép :)

2012. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!