Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hányszor lehet használni egy...

Hányszor lehet használni egy gyakorló ujjat a manikűr, műkörömépítés gyakorlásakor?

Figyelt kérdés
Ha valaki használt ilyet, tudna segíteni illetve hogy melyik jobb a kéz vagy az ujj?
2012. jan. 18. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ujjaim vannak(ragasztós, nem bedugós), arra szoktam építeni, ha rám jön az ihlet. Majd tervben van egy kéz is, de egyenlőre elvagyok az ujjakkal.

Manikűrt nem tudsz rajta gyakorolni, é sremélem azt is tudod, hogy nem reszeljük meg.

2012. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor. Amúgy meg nem egy nagy összeg egyik sem. Az ujj az végképp nem drága.
2012. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a ragasztós hányszor ragad újra?vagy egyszer leragasztod valahova és ott kell hagyni?
2012. jan. 18. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Bal oldali a ragasztós, erre lehet építeni, és tippet ragasztani(bár akkor nem tudod leszedni róla, csak ha lereszeled.)A jobb oldali a bedugós, amibe beledugod a tippet, és úgy gyakorolsz. Én nem szoktam leragasztani az ujjakat, mert így sokkal jobban használható, és tárolni is egyszerűbb.

2012. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!