Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvegyem eredetibe ezt a...

Megvegyem eredetibe ezt a converse cipőt 20ezerért, vagy az is jó, amit a kínaiban árulnak és a márkát leszámítva ugyanúgy néz ki (és 3000 Ft)?

Figyelt kérdés

Ti melyiket vennétek meg? A kínai gondolom minőségben rosszabb, de hát olyan rossz nem lehet. Am az műbőrből van, az nem büdösödik be?


[link]


2010. ápr. 12. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vedd meg,nekem ugyanilyenem van feketébe és nem büdösödik
2010. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a kínait venném. volt már pár converse cipőm, tornacipő is. a converse egyre rosszabb, a tornacipő rohadt kényelmetlen. kínai tornacipőt vettem helyette 1600ftért, a converse 14ezer volt. na a kínai szét is jött fél év alatt, de tök kényelmes volt. és annyira nem bánom, hogy újat kell venni, mintha 14ezer lett volna. ilyen műbőr még nem volt, uh nem tom bebüdösödik -e.
2010. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi:) Még gondolkozok rajta. Mindkettő fele húz a szívem, mert ebből a pénzből egy tucat kínait is tudnék venni:) Sosem volt még kínai cipőm, mert mindig volt 1 darab jó minőségű cipőm, és azt hordtam sokáig.


De amúgy amit a kínaiban árulnak az mint műbőr. nem hinném, h 3000 adnának egy igazi bőrt.

2010. ápr. 12. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
inkább vedd meg az eredetit, a kínai elég silány anyagból készzül
2010. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a kínait venném meg. Két Converse cipőm van, az egyiket 1,5 éve vettem. Kb. fél évig bírta, utána szétszakadt az anyaga, lekopott a felirat, megtört az oldala, és az anyagon lévő embléma is leszakadt, pedig eredeti volt... Aztán tavaly nyáron vettem egy másikat, az 3hónapig bírta, utána elkezdett lejönni hátulról az 'ALL STAR' felirat, és annak is repedezett az oldala... És én nem vagyok az a hanyag típus, nagyon vigyázok a ruháimra, pláne mert mind a két cipőt én vettem a saját zsebpénzemből, hónapokig spóroltam a semmire... Ráadásul van olyan kínai cipőm, ami már megvan 1,5 éve, és még az oldala sem repedt meg! :)
2010. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
huhh ez nem vmi bíztató:/ köszi a válaszokat
2010. ápr. 13. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, melyiket vetted meg? :) (17:04-es vagyok)
2010. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
most értem haza és megvettem az eredetit:) Kicsit drága, de mind1:) Mondjuk csak az nem tetszik benne, hogy olyan nagynak tűnik mikor felveszem. mármint nem úgy h kényelmetlen, hanem tükörből nézve, olyan hosszú az orra:/
2010. ápr. 14. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Naaa!:) Amúgy meg ne aggódj, nekem is 'nagynak tűnt az orra', amikor először megvettem a Converseimet, de most már megszoktam (bár nem igazán vannak már használható állapotban, csak tesire veszem fel.. :D:D)
2010. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:) tetszik nagyon, bár még meg kell szoknom, mert a másik cipő után nagyon fura:D Amúgy szerintetek azzal nem lehet csinálni vmit, hogy az amin át kell tugni a cipőfűzőt (az a kerek vmi) ne fogja be a cipőmet?
2010. ápr. 16. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!