Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne olyan alakom...

Hogyan lehetne olyan alakom (a műmelleket leszámítva) mint a képen látható lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


Alapvetően én magam is ilyen vékony vagyok (nem ennyire kisportolt), de az utóbbi két évben a fogamzásgátló miatt derékra és hasra nagyon meghíztam. Már abbahagytam a gyógyszert szeptemberben, de nem állt helyre a dolog.


Érdekelnének olyan edzés formák amikkel ilyen feszes bőr és szép alak elérhető. Hatékony és gyorsabb módszer érdekelne, mivel nem hatalmas fogyásról lenne szó, hanem átformálásról, ráadásul mint mondtam én magam is ilyen vékony vagyok mindenhol, kivéve a csípő-has, plusz nem ilyen feszes a popsim..


Amúgy 172 cm vagyok és 56 kg, szóval tényleg nincs rajtam felesleg, csak ami lenne is az is mind a hasra meg csípőre ment..én máshova nem tudok hízni.


20l


2012. jan. 18. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
utolsó: az úszástól csak szélesedsz.
2012. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ebbe van egy jó adag Photoshop. 20 évesen több eszednek kéne lennie, gusztustalan műnő ez, ráadásul anorexiás is!
2012. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

lo...utolsó..az egy dolog. viszont ha kér valamit, a csapat fiúfele mind ugrik és csinálja....sőt a lányok is a hierarchia miatt...

nekem tudod mikor ugaranak? kb:soha....

2012. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bakker az ott egy élő ember a képen? A feje olyan, mintha műanyagból lenne...A hasa meg olyan vékony, hogy bármelyik pillanatban kettétörhet
2012. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!