Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alakotok van? Illetve...

Milyen alakotok van? Illetve milyen fejformatok? {+ev/nem}

Figyelt kérdés
[pl: alak: szeles vall keskeny csipo. szeles val szeles csipo, keskeny val szeles csipo, egyenes es arányos,kover es kerek stb. ... fejforma: kerek, ovalis, kskeny, hosszukas, sziv alaku, haromszog stb.]
2009. máj. 27. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, minek kell lepontozni egy ilyen kérdésre érkezett választ. Csak azért, mert ti vékonyak vagytok, akkor mások, akik nem csontkollekciók, azok már csúnyák? Ha látnátok, nem ezt mondanátok. Én sem mondok ítéletet olyan lányokról, akik magasak és mellette alig 50 kg-ok. Senkit nem pontoztam le ezért, mert igenis vannak ilyen alkatú lányok. Most akkor engem miért kell?
2009. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!