Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek is megválto...

Szülés után nektek is megváltozott az alakotok?

Figyelt kérdés
Nem a plusz kilókra gondolok. 13kilót szedtem fel, annyi ment le szüléssel. Alakom viszont teljesen más lett. Széles a csípőm és vékony a derekam, pedig terhesség előtt szinte nem volt derekam. Más is tapasztalt ilyet? Fog még változni szerintetek? 3hete szültem
2011. jan. 25. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát még 3 hét alatt nem biztos h minden felesleges kiló lement rólad,de amúgy én már 20 hónapja szültem,nekem is szélesebb maradt a csípőm a régi nadrágokon veszem észre.
2011. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A csontozat minimális mértékben még visszarendeződhet, de arra ne számíts, hogy ugyanolyan leszel pontosan, mint előtte.

Szerintem mindenkinek megváltozik picit az alakja, még ha mások nem is veszik észre, az anyuka saját maga igen.


Nekem a belső szerveim is valahogy átrendeződtek. Sokszor van bélproblémám, ezért tudom, ugyanazok az érzések most "máshol vannak". És második baba után megint máshol lettek...


Ennek ellenére egy év után minden régi cuccom rám jött, sőt én is szoptatás alatt fogyósok közé tartozom, most másfél évvel a második baba után 3-4 kilóval kevesebb vagyok, mint a szülések előtt...

2011. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom már 3 hónapos, de mintha az én csípőm is szélesebbnek tűnne...:)) A derekam...hát sose volt nagyon vékony, de a csípőm miatt talán tényleg vékonyabb. Jó, mondjuk én legalább 2 kilóval kevesebb is vagyok, mint terhességem előtt.
2011. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre magamon semmilyen változást! A régi nadrágaim is ugyanúgy feljönnek rám!
2011. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én császáros vagyok. :)
2011. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hű remélem ez ritka, meg is őrülök ha változom, elég a sok csík :(:(
2011. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 5 hónapja szültem, de reménytelen.csak az arányok miatt írom, hogy 26-os naciaim voltak, amik vigyorognak rám a szekrényből, ugyanis most 30-as gatya jó rám.elég vékony voltam, semmi zsír, 178 cm 58 kg.szülni 84 kilósan mentem, most 67 vagyok.de reménykedek a nyárban......
2011. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kilóban keveseb vagyok,mint terhesség előtt,mégsem jó rám egy ruhám sem.7 hónapja szültem.annyira kitágult a bőröm,hogy mindenfele lóg:(
2011. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a csípőm maradt ugyananyyi, ha nem kevesebb 1-max 2 cm-rel (kilóra ugyanannyi vagyok, max. 1-1,5 kg plusz). A derékbőségem viszont nagyobb lett olyan 3-4 cm-rel. Pedig még tornázni is szoktam és elég sokat hasizmozom.
2011. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kilóra nem változtam, sokat tornázom. De hátulról a csípőmnél van egy kis husi, ami nem tűnik el. Pedig vékony vagyok. Szerncsére csíkom nincs, és a hasam teljesen lapos.
2011. jan. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!