Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok jok ezek az...

Mit gondoltok jok ezek az aranyok?

Figyelt kérdés
a mereteim 98-67-86. 164 magas vagyok es 61 kg.
2009. máj. 27. 14:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
te minek kötekedsz? kérdeztél valamit, és válaszoltak....menyj vissza a vájuhoz
2009. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
hmm lehet h te abbol eszel, de kozbe lapozgasd fel picit a helyesirasi szabalyzatot is...
2009. máj. 27. 15:36
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdezted, minek torkollod le a válaszolókat? Arányosnak azt a nőt mondják, akinek a mellmérete a csípőméretével megegyezik (vagy csak pár centi eltérés van).

Biztos nagyobb a melled az átlagnál, örülj neki! Ha fiatal vagy, akkor a csípőméreted úgyis nőni fog még.

2009. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálok a 19 kiló fogyáshoz, biztosn nagy akarat és elszántság eredménye. Arányaiba véve még egy picit sok a 61 kg, de ha azt vesszük figyelembe, hogy mennyit fogytál akkor egyáltalán nem az. A mellméret pedig mindenkinél alkati. Inkább maradjon a csípőd 12 centivel keskenyebb a mellméretednél, mint a csipőd szélesedjen vissza akkorára. Nagyon jó ez így. Ha pedig még sikerül pár kilót fogynod, akkor egyszerűen már maga leszel a tökély :-)
2009. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
A kérdezőnek sokkal rosszabb a helyesírása, mint a 15:30-as válaszolónak....:))
2009. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
egyebkent ha annyira már fikázni akar mindenki, sztem a roviditesek nem a hibak koze tartoznak csak aztért a vájú odavág :D
2009. máj. 27. 16:33
 17/24 A kérdező kommentje:
na meg a menyj :D
2009. máj. 27. 16:34
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
A 19 kg-os fogyáshoz gratulálok. De a kérdésre válaszolva én a 164 centihez a 61 kilóból még faragnék le. Csak magamból indulok ki: én 162 centi vagyok és 52 kiló. Voltam 50 is, de akkor a párom túl vékonynak talált. Most viszont jó, mert vékony a derekam (62 cm), de van popóm, D-s mellem, szóval abszolút nőies a helyzet.
2009. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kérdező elgondolkodhatna. Csak akkor írjon ki vki olyan kérdést, ami róla szól, ha el tudja viselni a kritikát. Azért lepontozni, meg leszólni valakit, mert nem a kérdezőnek tetsző választ írt, igen nagy bunkóságra vall. Ha csak azt szeretné hallani, hogy igen, nagyon jó, tökéletes, akkor kérdezze meg a barátait, szüleit, ők vszínűleg mindenhogy szépnek látják.

Ez hasonló ahhoz, mint amikor vki megkérdezi h a 75/A-s mell kicsi-e. Amikor meg vki azt merészeli válaszolni, h igen, kicsi, akkor lepontozzák meg anyáznak neki.

Hogy ne csak offoljak: 19 kg fogyás szép eredmény, nagy akaraterőre vall, örülj neki, hogy nem a melledből fogytál, mert sok embernek tetszenek a nagymellű lányok. DE nekem nem, tehát az én véleményem is az, hogy nem vagy arányos, mert az alkatodhoz képest nagyon nagyok a melleid.

2009. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A 98 sok, ha az is 86 körül lenne azt mondanám jók az arányok, így nem. De nem lehet mindenki tökéletes...
2009. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!