Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok jok ezek az...

Mit gondoltok jok ezek az aranyok?

Figyelt kérdés
a mereteim 98-67-86. 164 magas vagyok es 61 kg.
2009. máj. 27. 14:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mell kicsi derék kicsi csípő. Nekem is ez a véleményem. És a stílusodból is visszavehetnél egy kicsit, úgyhogy miután ilyen szépen lefogytál ,majd kezdj el könyveket olvasni, mert elgondolkodni azon,hogy hogyan is viselkedik az az ember aki értelmesnek vallja magát , illetve szívességet kér a másiktól. Ja a helyesírásról meg annyit hogy ha 164 centivel 80 kilóról fogytál le, akkor ne fitogtasd, jobb dolgod se lehetett mint otthon ülni és chipset majszolni egy szótár felett. Le lehet pontozni, kicsinyes és gyerekes lesz ugyan,de ha téged ez az evés helyett kielégít akkor hajrá.
2009. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nemtudom de egy kérdés még nem szivesseg kérés, na de mindegy... bocsanat h kerdeztem vmit
2009. máj. 27. 19:58
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem fogyhatnál kb. 8-10kg-ot...

A mell nem rossz, a derék nagyon vastag, a csípőd pedig keskeny. Gondolom a lábaid összeérnek, hiába van melled, nem vagy nőies. Én is 163-164 cm vagyok, de 50 kg, mellem 88, derék 58, csípő 89...

De ez csak az én véleményem.

2009. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj ,hogy kérdeztél valamit ,hanem azzal ,ahogy reagáltál a válaszokra. Egyébként azzal ,hogy felteszel ide egy kérdést megkéred az oldal látogatóit ,hogy válaszoljanak rá legjobb tudásuk avagy véleményük szerint. Ezt bizony úgy hívjuk szívesség.
2009. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!