Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tele vagyok anyajegyekkel és...

Tele vagyok anyajegyekkel és nem merek levetkőzni a barátom előtt, hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Volt összesen 3 barátom, de egyik előtt sem mertem levetkőzni, mert főleg a hasamon meg a mellkasomon tele vagyok különböző nagyságú anyajegyekkel :(


Egy nagyot (ami púpos volt) már leszedettem de egy ronda seb lett a helyén..:(

Egyre több az anyajegyem ráadásul, főleg a hasamon :/

21/L


2012. jan. 23. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy ahogy az ember öregszik egyre több lesz.de nem csúnya az anyajegy szerintem.Kivéve ha púpos.Ne szégyelld őket.
2012. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van anyajegye, azt hiszem nagyon nem akarna azzal foglalkozni, ha már lát meztelenül!
2012. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy gusztustalannak fogja tartani ha meglátja a hasamat :/
2012. jan. 23. 20:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez hülye kérdés... Azt hogy elfogadd magad csak ott bent tudod elrendezni... Ha meg szeret a barátod, nem az a pár pötty fogja érdekelni a hasadon.
2012. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem is egy rakat komplexusom volt, mielőtt levetkőztem a barátom előtt. aztán megtörtént a nagy pillanat, és annyira be volt indulva, hogy rohadtul nem érdekelték az én kis képzeld frusztrációim :D

a pasik nagy egészben látják a nőt, az apró hibákat nem veszik észre, ha csak külön fel nem hívod rá a figyelmet. azt látják, ha a csaj egészben nem oké, de azzal nyilván nem is jönnek össze.

meg most gondolj bele. 21 vagy, szüzen akarsz meghalni, vagy hogy gondolod a továbbiakat? egy idő után már nem halogathatod a levetkőzést, és nemcsak szexnél... hogy fogsz vele pl. strandra menni? vagy hogy lesz hosszútávú kapcsolatod, később férjed, gyerekeid? túl kell lépni ezeken az apróságokon, sokkal nagyobb dolgokkal is meg kell majd birkóznotok együtt...

2012. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*képzelt
2012. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

(szeretem az anyajegyeket. szépek.)

az anyajegyeid is te vagy, és hogyha nem fogadod el, mint minden egyes porcikádat, és állandóan a tükör előtt sopánkodsz, egy, hogy azzal nem tűnnek el, kettő, hogy csak felidegesíted magad. hidd el, ha egy fiú igazán szeret, akkor az egészedet szereti - minden porcikádat. ennyit tudok mondani.

2012. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én strandra sem merek járni, és hát.. nem teljesen, de undorral nézek tükörbe. Az egyik volt barátom amikor meglátott azt hittem elsüllyedek és ez tényleg olyan amit el kell hogy fogadjam mert ez is én vagyok, és mindet nem lehet leszedetni. El kell fogadnom magam, de nehéz, mert senki nem fogadott el eddig így. Teljesen levetkőzni nem vetkőztem még le senki előtt, de már látták a hasamat. Szerintem nem szép látvány.
2012. jan. 25. 10:15
 9/12 anonim válasza:

Szia!! a strandot megoldhatod törölközővel vagy kendővel (kint) a vízbe meg nem azt fogják nézni csak szórakozni szeretnének.A barátod előtt meg gondolom nem azért öltözöl le hogy megmutasdneki az anyajegyeidet....nem azzal fog foglalkozni....Utána néztem és azt írják az úgy alakul ki ha túlzott napfény éri az a sejt a felszínre jön és megbarnul.Szóval lehet az....nem tudom Ha vannak amik irritálnak(fájnak viszketnek) akkor itt vannak hogyan lehet megoldani. Bocs a hosszúságáért: A helyi kezelések közül az egyik legismertebb és fájdalommentességének köszönhetően talán legnépszerűbb gyógymód a lokális, kenőcsös eljárás. Elterjedésének sikere elsősorban annak köszönhető, hogy a természetes anyagokat tartalmazó kenőcsök sokszor nyújtanak hatékony alternatívát a rendszerint fájdalmas, mechanikai vagy fizikai eljárásokkal szemben. A helyi, kenőcsös kezelés számos előnnyel rendelkezik: a szemölcsfertőzésnek legjobban kitett kisgyermekek esetében is biztonságos és jelentős kockázat nélkül – és ami talán az ő esetükben a legfontosabb: fájdalommentes – megoldást nyújtanak; a szemölcs elleni kenőcsök közvetlenül a szemölcsön fejtik ki a hatásukat, mélyen beszívódnak a szemölcs belsejébe, így sokszor képesek eltávolítani az „üszkös” sejtnövekményeket is; védőréteget képeznek a szemölcs felszínén, elősegítik a bőr gyógyulási folyamatát, védik azt a kedvezőtlen külső behatásoktól.



A modern technikai eljárás során a szemölcsöket CO2 lézerrel égetik le. A beavatkozás, azaz a vírusos szemölcs eltávolítás során maga a szemölcs kerül eltávolításra.


Az eljárás során a szemölcsök egy elektromos sebészeti beavatkozás (elektrokoaguláció) során kerülnek leégetésre.


De van még sebészeti és fagyasztási eljárás de azt írják az nem a legjobb megoldás,lehet nagyobb bajt csinálnál vele mint hasznot szóval az előzőket javasolnám.


Remélem tudtam segíteni

2012. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"de nehéz, mert senki nem fogadott el eddig így"


ezt hogy érted?

meglátott és elszaladt? kétlem.


egy időben bemeséltem magamnak hogy nevetségesen óriásiak a füleim, állandóan takargattam őket, ha a szél ellibbentette a hajam teljesen kétségbeestem, és azt hittem az emberek undorodnak tőle. nem így volt.

2012. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!