Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tiszta narancsbőr és csík a...

Tiszta narancsbőr és csík a fenekem és a combom hátul, a barátom előtt nem merek levetkőzni. Mit tehetnék? Segítség!

Figyelt kérdés

Le akarta venni rólam a nadrágot és oldalt van egy elég ronda csíkom a csípőmnél és hát majdnem hogy szörnyedve kérdezte hogy mi ez itt???

Én meg hirtelen azt mondtam h megütöttem =(

Nem tudom h elhitte e :S

Ő azt hiszi hogy egy királylány vagyok aki tökéletes :S

Valami tanács?


2009. okt. 11. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, lehet h csak azért kérdezte hogy ez itt mi, mert félt, hogy beütötted mondjuk és ott fáj neked :) Nemhiszem hogy foglalkozna vele, ha szeret, akkor nem csak azért teszi, mert tökéletes vagy. Amúgy meg senki sem tökéletes, és ha ezt nem tudja a barátod elfogadni, az az ő hibája, nem a tiéd
2009. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kár volt hazudni! Ha egy kis narancsbőr miatt kiakad, akkor jobb, ha most kirúgod! Képzeld mi lesz egy gyerek után, ha majd még jobban megváltozik a tested?
2009. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellett volna neki mondani, hogy mi az és nem hazudni. Ha nem érti meg, és ennyire a külsőségek számítanak neki, nem is érdemel meg Téged.

A narancsbőrt ugyan el lehet tűntetni, de a striákat(a csíkokat) legjobb esetben is csak halványítani lehet. Ha emiatt szörnyűlködik (és ténlyleg nem csak megijedt, hogy valami heg vagy hasonló), akkor nem téged szeret, hanem egy álomképet egy tökéletes női testről... De mint tudjuk, senki sem tökéletes a valóságban.

22/L

2009. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!