Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj ha magának szúrja át az...

Fáj ha magának szúrja át az ember a fülét? Hogy célszerű csinálni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megcsináltam, nem fájt olyan vészesen, és azóta is rendesen "működik", nem nőtt be, vagy fertőződött el, semmi... De fontos, hogy megfelelő steril tűval, és fertőtlenítővel csináld!! De a legjobb mégis ha szakemberre bízod :)
2008. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát,én nem szurnám magamnak az tuti!Mi van,ha mégis rosszul sül el? Nem olyan drága egy füllyukasztás,sok kozmetikában vagy piercingszalonban csinálják!Szóval a helyedben profival csináltatnám meg.
2008. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én csináltam magamnak. Letöröltem alkohollal (gyógyszertári 70%-os), kb kimértem hova szeretném, aztán fogtam egy steril tűt (szintén gyógyszertár), ami nem volt túl vékony, és átszúrtam. Az volt a vicces, hogy meg sem éreztem. Nem értettem, miért nem érek már át, odanyúltam, és rég átért a tű. Aztán azt benne hagytam egy cigi erejéig, kicsit mozgattam, forgattam, aztán kihúztam, és beraktam a fülcsit. Ennyi.
2008. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! :) nekem is az egyikbe már van fülbevalo azt rendes helyen csináltattam, csak mindenki mpndja hogy szurjam át magamnak ..gondoltam egy probát megér :D
2008. ápr. 3. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elötte egy kis jegelést sem feledd!!! nekem 13 van:)
2008. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi! megfogadom!:D
2008. ápr. 4. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek fáj de valakinek nagyon is... én mmár átszurtam magamnak és annyira fájt hogy szinte orditottam...sztem menny el egy szalonba.. :-D
2008. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik jóbarátőm csinálta magának. Picit iros voltneki, de azt mondta, hogy nem fájt. felül porcos részen csinálta meg. azóta is hord fülbevalót. és nincsvele gonja.
2008. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább csináltasd meg,én is piercingeket csinálok többek között magamnak is.én lidokaint használok vagy fagyasztó sprayt(nem hat semmit sztem max jobban vérzel tőle) a jegelés meg hülyeség attól csak fájni kezd a füled.ha mégis magadnak akarod vegyél lidokain krémet a patikában(kb 600ft) és avval kedv be elötte..a megfelelő fertőtlenítést és a steril tűt se feledd el
2008. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem faj, csak legyen minden szep tiszta. en magamnak csinaltam a koldokom a nyelvem es a fulmet is.
2008. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!