Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Néhány hónapja a mellékelt...

Judos1 kérdése:

Néhány hónapja a mellékelt kb.4 cm-es tetoválás van elől, a bal vállamon (a képen fejtetőn látszik) Van valakinek ötlete, rajza, hogyan lehetne egy kicsit feldobni? Nem feltétlenül a felület növelése a cél.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 25. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én pinkre+sárgára szineztetném és köré csajos cirádákat csináltatnék
2012. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

A csajos cirádákon mit értesz?

2012. jan. 25. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
én átalakíttatnám az egész mintát...
2012. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól indul, ha már néhány hónap után alakítani akarod(;


De a kérdésre válaszolva.. én kiszíneztetném, esetleg valami kis csajos-kunkoris-nonfiguratívos dolgot tudok mellé elképzelni.


Amúgy ha szabad érdeklődni hány éves vagy és mi célból készült a tetkó?

2012. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

48/N vagyok, korábban sosem gondoltam tetováltatni magam.

Egy hosszú kapcsolatból léptem ki, és közben - nincs rá jobb szó - megálmodtam, hogy kell nekem ez a pillangó.

Most is tetszik, csak úgy érzem, hiányzik még róla valami.

Egy tetováló segít keresni variációkat akár a nonfiguratív kiegészítésre, akár a színezésre (bár direkt lett fekete, azon nem biztos, hogy akarok változtatni), ha nem ő csinálta az eredetit?

Esetleg ismersz egy olyan kreatív szalont, ahol segítenek?

2012. jan. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!