Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanásokat hogyan lehet...

Pattanásokat hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
használj naponta arclemosot, hetente börradit, de ha ettöl sem csökken meg durván patis vagy akkor kozmetikus havonta.
2012. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ricsipi7 válasza:
sósavval
2012. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok pattanésos

csak nincs kedvem arclemosót venni mert még annyira sem durva a helyzet szerencsére, de ki szoktak jönni ilyen pici pattanások a homlokomon, pedig tizenkilenc éves vagyok

2012. jan. 25. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

na és. én 25 és mindig a legjobb helyeken jön ki... orrghegy, orrtő,szájszél,vagy az arcom közepe.

sok apro rücsök nekem a hajam tövénél is van, anáym szerint mert hozzáér a haj és mivel a haj koszos(nem azért mert nem mosom) ezáltal ezt okozza.de alapbol elég mitesszeres vagyok. ez nem kor függö. ha sok mogyorot eszel vagy macskához dörgölözöl akkor is kipattogsz.

2012. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért heti egy radir belefér nem? én is ennyit csinálok. ha meg már elég durva a helyzet elmegyek anyámhoz XD(kozmetikus)
2012. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!