Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki jól?...

Hogyan nézhetnék ki jól? Praktikák az ápoltsághoz stb? (Szemöldökszedés meg ilyenek, ezekkel tisztában vagyok )

Figyelt kérdés

Szeretném kihozni magamból a maximumot.:) Ajánlásokat kérnék,hogy kinek milyen arcápolási technika,sampon,sminkcucc stb vált be. (Tudom,hogy mindenki más,de kíváncsi vagyok)

És,még az lenne a kérdésem, zöld szemhez (kis barna is van benne),ahhoz milyen szemhéjfesték megy? Mivel emelhetném ki szépen a szemeim?



Köszönöm előre is a segítségeket, h.lye válaszok kérem kíméljenek!


2012. jan. 31. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Avon alapozó, avon lakk, samponból a dm sajátmárkása. Nagy rózsaszín, és búzacsírás. Pakolásból ricinus olaj tojássárgájával. Testápolóból baba testápoló, szappanból a legolcsóbb baba szappan(nagyon kényes pattis mitesszeres bőröm van)

Hidegvizes arclemosás bevált nagyon pattik ellen(plusz szappan persze, meg egy krém, ami oriflame-es 500-600 ftos kréme)

2012. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

samponból nekem a gliss kur és a garnier vált be,de a schaumából is jó a sötétebb zöld

zöld szemed pl barnával tudod kiemelni(tehát pl barna szemcerka+barna tus/barnás szemhéjfesték...de ha google-be beírod hogy zöld szem/zöld szemhez smink akkor biztos találsz még jó tanácsokat:)

arc:hetente1x radírozom,2-3naponta tisztítom(azért csak 2-3 hogy ne szokjon hozzá a bőröm),2-3 hetente ki szoktam gőzölni az arcom kamillás gőzzel,havonta 1x szoktam rá pakolást tenni


egyéb tippek: igyál sok vizet(!),mert egyrészt szükséged van rá,másrészt sokkal szebb lesz a bőröd(én legalábbis ezt vettem észre),vegyél ricinusolajat párszázért kapsz a gyógyszertárban ettől egészségesebb lesz a hajad,hajadra minden nap figyelj,hetente 1x-2x legyen valami különleges frizura,ami nem szokványos(pl ha egyenes hullámosítod/göndöríted,ha kiengedve hordod kontyold fel/tűzd félre/valami más:D)ha esetleg nincs hajformázód,érdemes beszerezni egyet,mert ha nem úgy áll a hajad ahogy szeretnéd akkor ott van:)


sminkről:hétköznapokban semmi extra,alapozó/púder(esetleg korrektor),szempillaspirál,ajakápoló(ha ez neked nagyon kevés akkor+szemcerka,de szerintem fölösleges hétköznapokban),alkalmakkor mehet a szemcerka,(tus/szemhéjpúder),pirosító,szájfény

2012. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sminknél szerintem a legszebb, ha simán szemhéjtussal kihúzod.

http://www.youtube.com/watch?v=vYDTPe41e_Q&feature=related

Ez egyszerű és nagyszerű, nem zavarja a legkekeckedőbbeket se.

Esetleg bulikra füstösen is mehet:

http://www.youtube.com/watch?v=ij49ugSbl10


Szerintem a zölddel még a lila jól néz ki, kerestem is neked erről is vidit.

http://www.youtube.com/watch?v=yl8sI3vrKmc

2012. febr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)

Én is keresgettem párszor,hogy zöld szemhez mi illik,barnát ki is próbáltam,ami nekem van,azzal nem tűnt valami szupernek,de lehet más árnyalattal szebb lenne,majd még kipróbálom.(:

Hajformázóm van amúgy,szinte mindennap vasalom a hajam,töredezik is.:\ (Sampont használok is,szerintem az nem rossz,de lehet majd váltok)

2012. febr. 1. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!