Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divattervezés, hogyan kezdjem el?

Divattervezés, hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Szeretném kérdezni hogy milyen divattervező főiskolákat ismertek? Magyarország nem érdekel... Esetleg Párizs, de leginkább Amerikára gondoltam azon belül Dél Amerika leginkább az ilyen Mexikó , Miami környék érdekelne!! mellékesen ha tudtok valami imfót az ilyenrő hogy utána lehet saját márkám vagy talán elmehetek valami céghez mert inkább saját márkát szeretnék :) És ha tudtok ilyen iskolákat és megtaláljátok a weboldalját esetleg belinkelnétek? előre is köszönöm de a válaszok lennének a legfontosabbak a link mellékes :) (azért örülnék neki)
2012. febr. 1. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd az atlaszt, hogy hol van Miami...
2012. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senki sem úgy kezdi, hogy kimegy Franciaországba és világhírű lesz. Szépen, fokozatosan kell haladnod. Tanuld ki először itt Magyarországon, aztán ha kiemelkedően jó vagy, mehetsz külföldre...amúgy Miami szerinted Mexikónál van?
2012. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 2.-nak igaza van...

Ráadásul azoknak, akik ilyen sulit végeznek, a 90%-a nem fut be.

Akik befutnak azok többnyire saját úton, saját tehetségből, nem a tanultakból...na meg saját pénzből.

2012. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 2.-nak igaza van...

Ráadásul azoknak, akik ilyen sulit végeznek, a 90%-a nem fut be.

Akik befutnak azok többnyire saját úton, saját tehetségből, nem a tanultakból...na meg saját pénzből.

2012. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
-,- a miamis dolgot kedves második válaszoló úgy értettem hogy mexikótól miami-ig a mexikói-öböl található ott tudod ;) mivel dél amerika elég nagy ezért írtam hogy azon a részen messzebb nem -,- :)) és nem rögtön "be akarok futni" lehet nem is lessz belőle semmi :)) azt írtam hogy arra felé szeretnék tanulni és a főiskolákat kérdeztem :)
2012. febr. 1. 18:32
 6/8 A kérdező kommentje:
saját tehetség....... az oké :D de ahoz is kell valamilyen iskolai végzettség :)
2012. febr. 1. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

A tehetséghez?

Nem.

A tervezéshez?

Ahhoz sem.

A megvalósításhoz?

Szintén nem.


Szemmérték kell, ötlet, ihlet, és varrni tudás...

2012. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hihtetlen rajztudás, tehetség, szorgalom, nyelvtudás, kitartás és nem külföldön kell kezdeni. Szerinted kimész külföldre, felvesznek az egyetemre és világhírű leszel? Saját márkához meg befektetők kellenek akik látnak valamit a munkádban amihez varrni és tervezni kéne tudni!
2013. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!