Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat híztam?...

Szerintetek sokat híztam? Nagyon hájas vagyok? 10-ből hány pontot adnátok az alakomra?

Figyelt kérdés

A bal oldali képek nyáron a jobb oldaliak most készültek,fél év van köztük.

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 1. 20:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
Csontkollekció vagy.
2012. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
szerintem max 2 kilót híztál. de jó alakod van:)
2012. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem látok semmi különbséget, alakod nekem 10/10. :D
2012. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%

> Nagyon hájas vagyok?

Inkább sovány vagy.


> 10-ből hány pontot adnátok az alakomra?

7.

2012. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én nem látom magam soványnak,sőt.A combom nagyon is vastag,de már mindent megpróbáltam,diéta,minden napos torna,futás,úszás,bicikli,de semmi javulás.Nagyon zavar,hogy vastag és puhány.
2012. febr. 1. 21:14
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

szemből a jobb oldalin sokkal szebb az alakod. Szerintem ,ha kövérnek hiszed magad jó nagy hülye vagy. A divat manapság már nem a csontkollekció hanem az egészséges telt test. Azzal ahogy most kinézel bárkit megkaphatsz. Legfeljebb ,ha nagyon nem tetszik az alakod járhatsz mondjuk aerobikozni vagy konditerembe(járnak lányok is!!!)

Nem fogyás céljából hanem erősödés miatt és nem izmosodás hanem szálkásítás miatt.

2012. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Aha, hájas disznó vagy. Legyél anorexiás, az a trendi.
2012. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

tökre nem híztál, és jó alakod van.

10/8

2012. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
nem igazán veszek észre különbséget. először inkább az jutott eszembe, hogy kicsit izmosabb lettél, tónusosabbak az izmaid, de lehet hogy csak a barnább bőr teszi és az árnyékok. mindenesetre én nem diétáznék a helyedben, viszont építenék egy kis izmos fenékre főleg. a lábad pedig egyáltalán nem vastag.
2012. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

szerintem a jobb oldali meg sokkal jobb, de amúgy ugyanolyan...


szép vékony, izmos az alakod mondjuk nekem speciel nem tetszik de nem azért mert kövér lennél vagy valami hanem csak úgy nem jön be de amúgy semmi baj nincs vele. 10/7

2012. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!